info@portalprawa.com.pl        +48 - 999 - 222 - 555

Nasza drukarnia i kalendarze książkowe z logo

Już parę lat temu otworzyliśmy naszą drukarnię. Można u nas wydrukować dosłownie wszystko, w różnych możliwych rozmiarach. Mamy też tłoczenie na gorąco, gdyby ktoś chciał sobie coś wygrawerować.

Produkujemy wszelkiego rodzaju kalendarze

kalendarzeDużą popularnością cieszą się kalendarze trójdzielne dla firm, bo wyglądają profesjonalnie. Dla wielu biznesmenów przydają się również nasze kalendarze książkowe z logo, bo wtedy mogą zapisywać ważne dla siebie rzeczy, i dodatkowo reprezentować swoją firmę na różnych spotkaniach. Możemy sprawić, by wydrukowane rzeczy ładnie się wyróżniały. Mamy wszystkie kolory tęczy, teraz wprowadziliśmy nawet neonowe kolorki. Takie zazwyczaj preferują kobiety. Lubią mieć często taki sam kolor, jak na swoich paznokciach. My również jesteśmy trochę jak kosmetyczka, bo żaden wzór nie jest nam straszny. Wychodzimy na przeciw klientowi, bo zapotrzebowanie na oryginalne rzeczy jest wielkie. Kiedyś ktoś zażyczył sobie wizytówki w kształcie słonia. Takie śmieszne rozwiązanie, ale chociaż każdy kojarzył te słoniki z konkretną firmą. Mojej żonie tak się spodobały, że też sobie takie zażyczyła, tylko, że z kotkiem, i swoim numerem telefonu. Ona również lubi bardzo pstrokate i jaskrawe rzeczy. Jej parasol jest taki rażący w oczy, że chyba nawet sam piorun podczas burzy, bałby się w niego trafić. Dlatego nie boi się wychodzić, gdy mocno pada.

Ostatnio zapomniałem, że na mnie czeka, i zająłem się pracą. Miałem takie duże zlecenie, które musiało być gotowe na jutro. I biedna czekała tak, ze swoim deszczochronem z pół godziny pod firmą.

Polecamy: profesjonalne kalendarze www.diary.waw.pl

Nasza drukarnia i kalendarze książkowe z logo
Przewiń na górę