info@portalprawa.com.pl        +48 - 999 - 222 - 555

Nasze biuro i super zapachy

Pracowałam w biurze już od jakiegoś czasu. W sumie lubiłam to miejsce, ale nie wiedziałam dlaczego. Dobrze mi się kojarzyło. Po jakimś czasie stwierdziłam, że bardzo ładnie u nas pachnie. Zapytałam się wtedy szefowej, czy to jakiś odświeżacz powietrza, czy coś podobnego?

Aromatyzacja w naszym biurze

aromatyzacjaOdpowiedziała, że cieszy się, że aromatyzacja działa. Nie wiedziałam, o czym ona mówi, a wtedy wyjaśniła mi. Zamówili do pracy takie specjalne olejki zapachowe, które są montowane w specjalnych małych urządzeniach i wydzielają zapachy. Są one tak skomponowane, żeby działały odprężająco i relaksująco. Nie miałam pojęcia, że kompozycje zapachowe skomponowane w odpowiedni sposób, mogą mieć aż tak dobre właściwości dla psychiki. Wiedziałam, że w pracy ładnie pachnie, ale nie zdawałam sobie sprawy, że jest to robione specjalnie, aby nadać nastrój. Powiedziała mi po cichu, że to taki aromamarketing, czyli taka nowość, wykorzystywana przez różne branże. Zapachy mają dobry wpływ na człowieka, również na klienta, który po takiej zapachowej sesji, czuje się lepiej, i jest w stanie na przykład kupić więcej, niż planował na początku. Ach, taka magiczna sztuczka… Pomyślałam sobie. Czegoż to ludzie nie wymyślą. Te wszystkie tricki wydawały się niegłupie, ponieważ widać było, że naprawdę działają. Odpowiednio dobrane zapachy nie gryzły w nos, nie powodowały żadnego bólu głowy, a miały same dobre właściwości. Cieszyłam się, że już wiem o co chodzi, i że mogłam się nauczyć czegoś nowego. Leczenie zapachami, to dopiero nowość.

Takie odpowiednio dobrane olejki eteryczne, czy jakieś tam inne, to idealna neutralizacja zapachów zbędnych i niepożądanych. Nadają fajnej atmosfery, i nie trzeba się martwić możliwymi brzydkimi zapachami. To wszystko działa w taki sposób, że byłam tym oczarowana.

Zainteresowanych tematem aromatyzacji odsyłam na stronę: http://aromadozator.pl

Nasze biuro i super zapachy
Przewiń na górę