info@portalprawa.com.pl        +48 - 999 - 222 - 555

Naturalne kosmetyki dla dojrzałej cery

Kiedyś myślałam, że jak będę już po czterdziestce, to nadal będę wyglądała młodo i czuła się na siłach. Niestety, widzę jak z każdym dniem sił mam coraz mniej, więc zapisałam się na siłownię i wykupiłam karnet na basen, aby kondycję poprawić i utrzymać. Niestety, moja skóra również potrzebowała jakiejś regeneracji, bo znacznie obniżył mi się owal twarzy.

Dojrzałe kobiety i dopasowana pielęgnacja

kosmetyki naturalne dla dojrzałych kobietByłam załamana, gdy zobaczyłam pierwsze oznaki starzenia u siebie. Nie mogłam się z tym pogodzić. Musiałam wyrzucić moje stare kosmetyki i wymienić na kosmetyki naturalne dla dojrzałych kobiet, które na pewno będą miały lepsze działanie od tych obecnych. Wyczytałam gdzieś, że podstawą dobrego wyglądu, jest odpowiednie dopasowanie kosmetyków do potrzeb skóry, oraz jej rodzaju. Skóra sucha potrzebuje innych kremów, mieszana innych. Zupełnie innej pielęgnacji potrzebuje też skóra dojrzała. Nie chciałam katować mojej skóry kosmetykami ze sztucznymi silikonami i składnikami. Najlepiej zawsze działa wszystko co naturalne i to wiedziały nasze mamy, babcie i prababcie. Teraz mamy przewagę nad kosmetykami z ich czasów, ponieważ co chwila odkrywa się nowe drogocenne rośliny i składniki, które korzystnie działają na cerę. Dlatego ja skupiam się na kosmetykach naturalnych, takie właśnie zakupiłam i jestem w trakcie testowania. Faktycznie muszę przyznać, że skóra zaczęła po nich lepiej wyglądać. Moje kosmetyki do skóry normalnej, przestały już działać, bo potrzeby skóry już je przewyższały.

Mam nadzieję, że dzięki nowym kosmetykom naturalnym, będę mogła chociaż na trochę zatrzymać proces starzenia, lub w jakimś stopniu go cofnąć.Chciałabym znów wyglądać, jak z dziesięć lat przedtem i jestem ciekawa, czy będzie to możliwe. Wszystkiego dowiem się niebawem.

Naturalne kosmetyki dla dojrzałej cery
Przewiń na górę