info@portalprawa.com.pl        +48 - 999 - 222 - 555

Niezastąpione pieluszki flanelowe

Nie od dziś wiadomo, że skóra noworodka i niemowlaka jest bardzo delikatna, przez co podatna na podrażnienia i alergie. Dlatego też mamy uważnie dobierają rodzaje tkanin i detergentów w jakich je piorą, ponieważ mają bezpośredni kontakt ze skórą.

Gdzie można kupić pieluszki flanelowe?

Pieluchy flaneloweWiększość mam kompletuje wyprawkę dla malucha jeszcze przed narodzinami, ponieważ wiele jej elementów będzie potrzebne już od pierwszych chwil życia. Myśląc o wyprawce, przeważnie mamy na myśli wózek, łóżeczko, ubranka czy smoczki, ale to nie koniec zakupów, bo lista jest długa. Poza najważniejszymi elementami wyprawki, należy pamiętać o produktach, które choć są niewielkie i tanie, to są niezastąpione. Przede wszystkim są to wielorazowe pieluchy flanelowe, które są miękkie i delikatne w dotyku. Poza nimi w sprzedaży znajdziemy również pieluszki tetrowe, które są znacznie cieńsze i lżejsze oraz pieluchy bambusowe, które są najdroższe ze wszystkich. Wszystkie rodzaje pieluszek bez problemu kupimy w każdym sklepie z artykułami dla niemowląt albo w internecie. Za tetrowe trzeba zapłacić około złoty pięćdziesiąt, za flanelowe od dwóch – do czterech złotych, a za bambusowe nawet pięćdziesiąt złotych. Flanelowe pieluchy są mocne i mają dość gruby splot, dzięki czemu nie przecierają się ani nie rozrywają. Mogą zastąpić prześcieradło na przewijaku, miękki ręcznik po kąpieli czy lekkie okrycie w ciepłe dni. Niektórzy rodzice wykorzystują pieluszki flanelowe jako tkaninę do spowijania, ponieważ ma idealny rozmiar.

Jeżeli nie chcemy kupować drogich otulaczy, ręczników czy prześcieradeł na przewijak, to najlepiej kupić kilka sztuk pieluszek flanelowych, które są znacznie tańsze. Mają rozmiar siedemdziesiąt na sześćdziesiąt centymetrów, który jest idealny dla niemowląt.

Niezastąpione pieluszki flanelowe
Przewiń na górę