info@portalprawa.com.pl        +48 - 999 - 222 - 555

Niezwykły prezent

Wielkimi krokami zbliżał się Dzień Matki, a ja jak zwykle zastanawiałam się, co takiego powinnam jej podarować, żeby w pełni oddać to ile dla mnie znaczy, jak bardzo jest mi bliska i zawsze pomocna. Naprawdę ciężko znaleźć coś takiego, dlatego prezent dla mamy to zawsze ogromne wyzwanie- przynajmniej dla mnie. Wprawdzie ona sama często powtarza, że wraz z bratem nie mamy nic jej kupować, ale taka opcja nie wchodzi w grę.

Wyjątkowa niespodzianka dla mamy

prezent dla mamyNasza mama jest osobą niezwykle zapracowaną, niemniej zawsze znajduje dla nas czas. Nawet jakby w biurze wszystko się paliło i waliło, to ona potrafi zostawić wszystko za sobą, tylko dlatego, że któreś z nas do niej zadzwoni i poprosi o radę. Przez cały czas potrafiła doskonale się nami zajmować, kształtować charaktery, a jednocześnie użerać się na co dzień z ludźmi w firmie tylko po to, by zapewnić nam wszystko, czego chcemy ponieważ ojca widywaliśmy rzadko. W związku z tym naszym zdaniem prezent dla mamy absolutnie zawsze musi być wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju; właśnie taki jak ona. Wpadliśmy na to, że zarezerwujemy jej tygodniowy pobyt w SPA w górach. Kupiliśmy więc dwie wejściówki, by mogła zabrać ze sobą swoją najlepszą przyjaciółkę i wraz z nią spędzić miły czas w miejscu, które zawsze przyciągało ją swoim urokiem.

Dzięki temu będzie mogła chociaż na chwilę odpocząć, zrelaksować się, a przy okazji poprawić trochę kondycję swoich mięśni poprzez masaże i inne formy zabiegów, które dane miejsce zapewnia swoim gościom. Kiedy wręczyliśmy jej wejściówkę i oznajmiliśmy, że ma sobie wygospodarować trochę czasu wolnego od razu rzuciła się nam w ramiona, dziękując za taką okazję. Nie spodziewała się, że w najbliższym czasie będzie mogła gdzieś pojechać, a tak się stanie.

Niezwykły prezent
Przewiń na górę