info@portalprawa.com.pl        +48 - 999 - 222 - 555

Nowa brama garażowa bardzo nam się podobała

Jakiś czas temu przeprowadziłam się poza miasto. Kupiliśmy dom w dobrej cenie, w pięknej okolicy. Bardzo dobrze nam się w nim mieszka. Przed wprowadzeniem się zrobiliśmy remont w całym domu poza garażem. Nie starczyło nam już na nie funduszy., Stwierdziliśmy z mężem, że z czasem wymienimy co potrzeba. Tak też się stało. Kiedy uzbieraliśmy już większą gotówkę postanowiliśmy skontaktować się z firmą, która produkuje bramy garażowe. Nasza była już stara i czasem się psuła.

Zdecydowaliśmy się na ładną bramę do garażu

funkcjonalne bramy garażowe segmentowe drewnianeChcieliśmy mieć nową, elegancką bramę garażową, która będzie dobrze działać. Mieliśmy okazję rozmowy z kilkoma przedstawicielami, którzy przyjeżdżali do nas do domu. Na miejscu pokazywali nam jakie rozwiązania mogą nam zaproponować a my wybraliśmy najlepszą opcję, która nam pasowała. Musze przyznać, że nie spodziewałam się aż takiego wyboru w tej branży. Funkcjonalne bramy garażowe segmentowe drewniane, które były nam oferowane bardzo nam się spodobały. Wybraliśmy firmę, która zrobiła na nas najlepsze wrażenie. Dokładnie ją sprawdziliśmy i wielu klientów ją polecało. Funkcjonalne bramy garażowe segmentowe drewniane były w dobrych cenach. Spodobały nam się te bramy wizualnie ale też jakość ich wykonania a także, że spełniały wszystkie nasze wymagania i posiadały niezbędne certyfikaty. Drzwi do garażu zostały wymierzone przez pracownika firmy i w ciągu tygodnia mieliśmy już zamontowane nowe i piękne drzwi w naszym garażu.

Ich jakość bardzo nam się spodobała. Nasz garaż prezentował się bardzo ładnie. Nie mieliśmy z nową bramą żadnych problemów. Byliśmy zadowoleni z wyboru jakiego dokonaliśmy. Brama, na którą się zdecydowaliśmy była droga ale udało nam się wynegocjować sporą zniżkę. Jestem dumna z mojego męża bo to on prowadził negocjacje.

Nowa brama garażowa bardzo nam się podobała
Przewiń na górę