info@portalprawa.com.pl        +48 - 999 - 222 - 555

Nowe i niebanalne rozwiązania dla mieszkań

Wystrój mieszkania zawsze wiąże się z niepewnością i nadmiarem pomysłów. Wśród nowych i nieustannie pojawiających się pomysłów na aranżację pomieszczeń istnieją takie, które cechują się ponadczasowością i niemal zawsze będą zaskakiwały gości w naszym domu. Wśród takich rozwiązań znajdują się parawany ozdobne, zarówno małe i jak parawany 5 częściowe.

Parawan jako punkt kulminacyjny aranżacji mieszkania

parawany 5 częścioweDostosowanie elementów wystroju do dobranych mebli, kolorów ścian i rodzaju podłogi to nie jest proste zadanie. Do wyboru mamy między innymi szeroko rozumianą sztukę, jednak warto zainwestować w taką, która będzie ponadczasowa i po kilku miesiącach nie stanie są powodem do wstydu. Choć wydawałoby się, że zastosowanie parawanów jest logiczne – bowiem mają one osłaniać wybrany fragment mieszkania – to zapominamy o ich artystycznym walorze. Parawany 5 częściowe cechują się aż pięcioma ściankami, które połączone są ze sobą zawiasami. Niewiele osób zdaje sobie sprawę, że dobór samych zawiasów już ma znaczenie. Kiedy przeszukujemy sklepy stacjonarne i internetowe, to łatwo dostrzec, iż zawiasy mogą być nowoczesne lub w stylu vintage. Podobnie jak kształt, kolor i struktura, bowiem parawany 5 częściowe, ale też te w innych wybranych wielkościach, charakteryzują się nieskończoną możliwością ich przekształcania. 

Walory artystyczne naszego mieszkania mają granicę w naszej wyobraźni. Parawany 5 częściowe umożliwiają rozszerzanie tych granic w nieskończoność, bowiem mamy aż 5 pojedynczych ścianek do aranżacji, a do tego panujemy nad kształtem i wszelkimi detalami. W przeciwieństwie do obrazów, które są wynikiem wyobraźni ich autorów, parawany 5 częściowe to umożliwienie sobie bycia artystą i projektantem naszego mieszkania jednocześnie. 

 

Nowe i niebanalne rozwiązania dla mieszkań
Przewiń na górę