info@portalprawa.com.pl        +48 - 999 - 222 - 555

Nowe mieszkanie z nowymi drzwiami

 

Całkiem niedawno przeprowadzaliśmy remont naszego nowego mieszkania. Najbardziej zależało nam na wymianie drzwi, które od dłuższego czasu zaczęły sprawiać problemy. Nie domykały się, skrzypiały i ewidentnie zasługiwały na wymianę. Na szczęście, szybko znaleźliśmy dobre zastępstwo.

Zakup dobrych drzwi wewnętrznych do nowego mieszkania

drzwi wewnętrznePo dokończeniu wszystkich, mniejszych robótek nastał czas wymiany drzwi. Musieliśmy znaleźć takie, które dobrze tłumiłyby dźwięk ze względu na posiadanie trójki małych dzieci, ale również i takie, które byłyby bezpieczne i ładne. Nie szukaliśmy długo, bowiem po krótkich poszukiwaniach w internecie, znaleźliśmy interesujące nas drzwi wewnętrzne. Zamówienie ich nie było trudne, po chwili konsultacji z obsługą przez telefon już wiedzieliśmy kiedy zostaną one przywiezione oraz to, że montaż jest banalnie prosty i nie wymaga pomocy specjalistów. Zdecydowaliśmy się na zakup. Już po trzech dniach przywiezione zostały trzy pary drzwi do trzech różnych pokojów. Po ich rozpakowaniu, przystąpiliśmy do pracy. Tak jak zapewniła nas obsługa, montaż ich był bardzo prosty. Potrzebne były tylko podstawowe przedmioty do montażu jak obcęgi i śrubokręt. Już po półtorej godziny wszystkie drzwi były na swoich miejscach i można z nich było swobodnie korzystać. Jestem bardzo zadowolony z dokonanego zakupu i jestem każdemu w stanie polecić zakup drzwi w dobrym sklepie internetowym.

Od dnia zamontowania po dziś dzień nie mieliśmy z nimi żadnych problemów. Spisują się one świetnie. Nie skrzypią, dobrze tłumią dźwięk, jak i również bardzo ładnie wpasowują się w nasz wystrój wnętrz. Są one wykonane z dobrego materiału i bardzo wygodnie się je czyści, przez co można bardzo dobrze i łatwo utrzymać je w nieskazitelnej czystości.

 

Nowe mieszkanie z nowymi drzwiami
Przewiń na górę