info@portalprawa.com.pl        +48 - 999 - 222 - 555

Nowe ogrodzenie

gabiony

Koniecznie na wiosnę musimy z mężem dokonać wymiany naszego ogrodzenia przed domem, to znaczy od strony ulicy, ten co mamy nie jest zbyt efektywny. W zeszłym roku wymienialiśmy wszystkie okna drewniane na okna PCV, drzwi zewnętrzne oraz odnawialiśmy naszą elewację domu. A teraz przyszła kolej na nasze ogrodzenie.

Co będzie pasowało do naszego domu?

gabionyObecne nie pasuje do nowego wyglądu naszego domu, bardzo szpeci jego wygląd. Ale nie chcieliśmy mieć takiego typowego ogrodzenia, chcieliśmy mieć takie wyjątkowe ogrodzenie, takie które nikt w okolicy nie ma. Razem doszliśmy do wniosku, że dobrym rozwiązaniem będą gabiony. Nikt ich nie ma w naszej okolicy, nie wiem czy nawet w naszym małym miasteczku ktoś w ogóle ma takie ogrodzenie. Gabiony tanio można kupić w typowym sklepie z ogrodzeniami. Warto eksperymentować, gdyż ogrodzenia gabionowe, są pewnego rodzaju eksperymentem, gdyż do środka można włożyć co tylko się chce. Gabiony producent oferuje w rożnych kolorach, ale zazwyczaj można spotkać białe, ale my koniecznie chcieliśmy czarne, a do środka włożyć liczne białe kamienie. Ładnie będą wyglądać ze sobą te dwa kolory. Będzie ten czarny rzucał się w oczy i o to chodzi.Trzeba jednak bardzo uważać w ich zakładaniu, by ich czasem nie pognieść lub nie uszkodzić. Na nasze szczęście znaleźliśmy gabiony w kolorze czarnym.

Po tygodniu od ich zakupu, mogliśmy przystąpić do ich montażu, muszę przyznać bardzo łatwo je się montuje i dlatego prace przebiegały dość sprawnie. Ale sąsiedzi będą bardzo zaskoczeni takim ogrodzeniem.

Czytaj więcej na: www.silverstone.com.pl

Nowe ogrodzenie
Przewiń na górę