info@portalprawa.com.pl        +48 - 999 - 222 - 555

Nowoczesne systemy montowane na parkingach

Nowoczesny parking podziemny lub tradycyjny musi być wyposażany w nowoczesne systemy, które są odpowiedzialne za regulowanie ruchu, oraz zapewnianie bezpieczeństwa na danym parkingu. Produkcją tego typu urządzeń zajmują się firmy, których urządzenia możemy spotkać na wielu rodzajach parkingów w kraju i zagranicą. Jakie typy urządzeń mogą być zatem stosowane na parkingu?

Jak działają typowe urządzenia parkingowe?

systemy parkingoweSystemy stosowane na parkingach zapewniają niezwykle sprawne pobieranie opłat podczas wjazdu i wyjazdu z parkingu. Systemy parkingowe to przede wszystkim urządzenia, umożliwiające pobieranie opłat gotówkowych i bezgotówkowych. W wielu przypadkach możemy także mieć do czynienia z systemami, umożliwiającymi automatyczne otwieranie szlabanów na parkingu. Tego typu urządzenia są stosowane w przypadku wielu osób. Najczęściej mogą spełniać swoją rolę w przypadku wjazdu osób, którzy parkują na krótki czas, jednak wiele urządzeń może być z powodzeniem stosowanych także w przypadku klientów parkingu, płacących w systemie abonenckim. Nowoczesne urządzenia parkingowe muszą być dostosowane do nowoczesnych metod płatności. Dlatego duża część z nim obsługuje wiele kart zbliżeniowych, a także umożliwia szybkie rozpoznawanie wielu innych typów elementów, które posiadają układy mikroprocesorowe. Opłaty za parkowanie za pomocą urządzeń mogą być także uiszczane po to, ażeby maksymalnie uszczelnić system płatności parkingowych.

Wiele systemów parkingowych nowej generacji jest także zaprojektowanych po to, ażeby możliwe było zrezygnowanie z tradycyjnego poboru opłat parkingowych. Wiele z urządzeń umożliwia także wjazd i wyjazd z parkingu bez udziału osób trzecich, co może w dłuższej perspektywie stanowić niezwykle ważny element unowocześniania wielu parkingów.

Nowoczesne systemy montowane na parkingach
Przewiń na górę