info@portalprawa.com.pl        +48 - 999 - 222 - 555

O bombkach ręcznie robionych – w nowej roli

Niewielki dekoracyjny przedmiot cieszy nie tylko wzrok. Bibeloty często wypełniają półki regałów lub wierzchy komód, przypominając nam o odbytych podróżach i nawiązanych znajomościach. Piękne same w sobie – znakomicie zdobią otaczającą je przestrzeń. Otrzymane od kogoś – przechowują i uosabiają wartość emocjonalną. 

Ręcznie robiona bombka jako pamiątkowy drobiazg

bombki ręcznie robioneChoć bibeloty panoszą się w naszych mieszkaniach od wieków – dopiero od niedawna na regałowe półki zawitały bombki. Również od niedawna zaczęliśmy doceniać urok i wartość rękodzieła, które po latach popularyzacji produkcji maszynowej powraca do łask. Bombki, które kojarzyły się dotąd z czasem najbardziej ciepłym i serdecznym, czyli zimowymi świętami Bożego Narodzenia – otrzymują teraz zupełnie nową funkcję. Producenci zdobniczych precjoz postanowili wykorzystać ich osobliwy sposób istnienia do uzyskania nowoczesnej zawieszanej dekoracji. Do tego wykonywane nie w fabrykach i podczas produkcji masowej, ale za pomocą rąk rzemieślnika i artysty, zyskały atut wyjątkowości i niepowtarzalności, a także szczególny efekt. Obecnie można go wykorzystać nie tylko w celach dekoracyjnych, lecz także do popularyzacji różnych haseł i marek. Piękne bombki ręcznie robione, wyposażone w firmowe logo – świetnie sprawdzają się jako chwyt promocyjny lub pamiątkowy podarunek. Znakomicie zdobią pomieszczenia przedsiębiorstwa, jednocześnie podkreślając jego stabilny i ważny wizerunek. 

Poszukując pomysłu na prezent zarówno w aspekcie indywidualnym, jak i ogólnym, czyli dla potrzeb przedsiębiorstwa – warto zdecydować się na rękodzieło. Wszystkie przedmioty wytworzone w ten sposób posiadają zawsze większą wartość estetyczną i emocjonalną. Dobrze, gdy wybierzemy do tego celu bibelot oryginalny, czyli np. bombkę, która nie tylko przywołuje dobre wspomnienia, lecz także jest niezwykle ładna. 

O bombkach ręcznie robionych – w nowej roli
Przewiń na górę