info@portalprawa.com.pl        +48 - 999 - 222 - 555

Odpowiedni materac do domu

Jak się okazuje od wielu lat bardzo popularnym rodzajem materaca są materace sprężynowe. Niestety, mimo ich popularności miały one kilka znaczących wad. Obecnie zastąpiły je materace kieszeniowe, których struktura dalej opiera się na wbudowanych sprężynach, jednak są one bardziej komfortowe oraz wytrzymałe dla użytkownika.

Najlepszy materac ze sprężynami

Materac kieszeniowyGdy poszukujemy sprawdzonego materaca do naszego łóżka, ponieważ stary się zniszczył warto zastanowić się nad unowocześnioną wersją materaca sprężynowego. Jest to po prostu materac kieszeniowy, czyli materac ze sprężynami umieszczonymi w specjalnych kieszeniach. Dzięki takiemu zastosowaniu są one w pełni niezależne od siebie, a w przypadku uszkodzenia osobnej sprężyny nawet nie poczujemy różnicy, ponieważ nie ma ona znaczącego wpływu na nasz komfort wypoczynku. Warto też zaznaczyć, iż sprężyny będące w osobnych komorach jeszcze lepiej pozwalają się dopasować do naszego ciała oraz kręgosłupa. Materac nie chwieje się, a my mamy solidne podparcie ciała. Dzięki temu budzimy się wypoczęci oraz bez żadnych bólów w karku czy krzyżu. Kolejną zaletą jest to, iż coraz częściej w tego typu materacu dobiera się różne poziomy twardości w zależności od rejonu ciała. To dodatkowo poprawia jakość produktu. Warto rozejrzeć się za najlepszą opcją dla nas, gdyż materace kupuje się na wiele lat, a przy tym nasz sen oraz odpoczynek powinny być dla nas bardzo ważnym aspektem.

Jeżeli decydujemy się na wymianę materaca to warto wybrać ten kieszeniowy, gdyż solidnie umiejscowione w kieszeniach sprężyny dają fenomenalne podparcie naszego kręgosłupa. Będziemy budzić się wypoczęci oraz zrelaksowani, ponieważ nawet jedna zepsuta po latach sprężyna nie będzie powodować ogromnego dyskomfortu używania.

Odpowiedni materac do domu
Przewiń na górę