info@portalprawa.com.pl        +48 - 999 - 222 - 555

Outsourcing kadrowo-płacowy a moje poszukiwania pracy

outsourcing kadrowo-płacowy

Po urodzeniu dzieci podjęłam z mężem decyzję o pozostaniu w domu. Mąż dobrze zarabia i stać nas na wszystko. Kiedy dzieci poszły do szkoły podstawowej postanowiłam pomyśleć o sobie. Do te pory nie miałam żadnego doświadczenia zawodowego. Zdawałam sobie sprawę, ze nie będzie mi łatwo na rynku pracy. Poprosiłam męża o pomoc w przygotowaniu kwestionariusza osobowego.

Wierzę, że outsourcing kadrowo-płacowy znalazł mi dobrą pracę

outsourcing kadrowo-płacowyW naszej okolicy powstała firma rekrutacyjna, która jest otwarta w do godziny szesnastej. Chciałam tam podejść jak odprowadzę dzieci do szkoły. Pani wzięła moje dokumenty i postanowiła wprowadzić moje dane do systemu. Na początku zapytała się o moje zainteresowania i o pracę, która by mnie interesowała. Leasing pracowniczy byłby dla mnie idealny. Mogłabym pracować w elastycznych godzinach. Mój mąż często wyjeżdża w delegację a z dziećmi rożnie była. Leasing pracowniczy pomógłby mi wejść na rynek pracy. W międzyczasie mogłabym zrobić sobie jakiś kurs kadrowy o którym zawsze marzyłam. Pani powiedziała mi, ze jest możliwości zatrudnienia w tej brązy. Pomocny outsourcing kadrowo-płacowy jest dosyć dobrze rozwinięta dziedzina i zawsze jest zapotrzebowanie na pracowników, którzy posiadają wykształcenie w tej branży. Outsourcing pracowniczy jest popularny wśród młodych ludzi. Ja miałam spory przestój. Po studiach chwilę pracowałam i zaszłam w ciąże. Agencja pracy tymczasowej, w której pracowałam już nie istnieje dlatego ucieszyłam się jak zobaczyła, że firma rekrutacyjna została otworzona w mojej okolicy. Na początku firma rekrutacyjna zaproponowała mi prace dorywczą na produkcji.

Praca nie była ciężka. Nie musiałam przy tym dźwigać. Firma rekrutacyjna od kilku miesięcy współpracuje z pracodawca i firma ta zapewnia dobre wynagrodzenie dla swoich pracowników. Przyjęłam ofertę i cieszę się, że będę się rozwijać.

Outsourcing kadrowo-płacowy a moje poszukiwania pracy
Przewiń na górę