info@portalprawa.com.pl        +48 - 999 - 222 - 555

Personalizowana zawieszka na weselny alkohol

Organizacja własnego wesela nie należy do najprostszych czynności, ponieważ trzeba pamiętać o wielu oddzielnych elementach, które wspólnie powinny tworzyć spójną całość. Niezwykle ważne jest znalezienie określonego motywu przyjęcia weselnego i pod niego warto podpiąć wszystkie wybierane dekoracje i dodatki. Dobrym pomysłem jest zamówienie m.in. winietek, zaproszeń oraz zawieszek na alkohol u jednego sprzedawcy, dzięki czemu zyskuje się pewność spójności wymaganej na przyjęciu.

Oryginalne zawieszki na wódkę 

zawieszka na weselną wódkęNiezwykle istotna kwestią jest wybór specjalnych etykiet, które umieszcza się na kupionym alkoholu. Warto pamiętać, że elegancka zawieszka na weselną wódkę może sprawić, że zwykła butelka stanie się oryginalną ozdobą stołu a także pamiątką z przyjęcia weselnego dla zaproszonych gości, jak również samej pary młodej. Najważniejsze, aby zamawiana etykietka była spersonalizowana, a więc posiadała najważniejsze dane, takie jak imiona pary młodej czy datę ślubu. Niektórzy decydują się również na zabawne zawieszki, które podkreślają charaktery młodego małżeństwa i ich podejście do życia. Tutaj dobrze postawić także na śmieszne zaproszenia czy podziękowania dla gości w humorystycznym stylu, aby wciąż zachowana była wspomniana już spójność całego przyjęcia.

W internecie można znaleźć wiele ciekawych inspiracji na zawieszki alkoholowe, które mogą posłużyć jako wzór do stworzenia własnego produktu. Co ciekawe, niektórzy twórcy umożliwiają nawet samodzielny wydruk spersonalizowanych etykiet – to ciekawe rozwiązanie szczególnie w przypadku, gdy nie ma się już czasu na zamawianie zawieszek i poszukuje się nieszablonowych rozwiązań. Oczywiście w takiej sytuacji dobrze posiadać specjalny, twardy papier do wydruku, który można kupić w stacjonarnych sklepach z artykułami papierniczymi.

Personalizowana zawieszka na weselny alkohol
Przewiń na górę