info@portalprawa.com.pl        +48 - 999 - 222 - 555

Piękne ściany z pomocą artolisa

 

Coraz częściej nasze domy i mieszkania stają się małymi dziełami sztuki, które zachwycają nie tylko funkcjonalnością, ale też pięknym wyglądem. Od kiedy pamiętam fascynowało mnie projektowanie wnętrz. W dzisiejszych czasach moda na aranżację staje się coraz większa. Ludzie chcą mieć piękne wnętrza, jak z okładki popularnych magazynów.

Urządzamy wnętrza z artolisem

artolisOd dziecka interesowałam się aranżacjami wnętrz. Jak byłam mała to Internet nie był jeszcze na tyle rozwinięty, żeby móc czerpać z niego inspirację. Kupowałam więc sobie za kieszonkowe gazety dedykowane tematyce aranżacyjnej. Obecnie, w dorosłym już życiu zajmuje się profesjonalnie aranżaowaniem wnętrz. Wiele osób prosi mnie o pomysły na nietypowe zdobienie ścian, czasem nawet sufitów. Najbardziej wymagającym proponuje tkaniny artolis, które często przedstawiają jakiś klimatyczny krajobraz. Taką tkaninę można naciągnąć na całą ścianę, wprowadzając tym samym niepowtarzalny klimat do wnętrza. Ze wspominanych tkanin korzystają nie tylko klienci indywidualni. Coraz częściej zdarza mi się projektować wnętrza biur lub budynków użyteczności publicznej. W wielu z nich również stosujemy tkaniny naścienne. Wybór wzorów takich tkanin jest ogromny. Można nawet zamówić taką według własnego projektu, wiadomo, jednak, że cena wówczas mocno idzie w górę. Musimy też wtedy poczekać na realizację takiego zamówienia. Mimo to coraz więcej osób korzysta z takiej opcji.

Od kilku lat jestem czynnym projektantem wnętrz. Z moich usług korzysta coraz więcej klientów. Większość z nich szuka nietypowych rozwiązań do swoich domów czy mieszkań. Dotyczą one przede wszystkim aranżacji ścian. Wielu klientom podoba się pomysł na zastosowanie na ścianach tkanin artolis, które są ogromnymi płachtami ze jakimś zdjęciem. 

Sprawdz także https://linear-system.pl/

Piękne ściany z pomocą artolisa
Przewiń na górę