info@portalprawa.com.pl        +48 - 999 - 222 - 555

Poduszki pasujące do europalet

Meble z europalet od kilku lat stanowią ciekawą alternatywę dla rozwiązań wypoczynkowych do wnętrz oraz ogrodów. Dzięki unikalnej budowie są łatwe do montażu, jednak wymagają stosowania dodatkowych elementów, takich jak poduszki, aby można było na nich komfortowo wypoczywać. Wybór tego rodzaju akcesoriów sprowadza się do dwóch głównych rozwiązań związanych z ich zakupem.

Poduszki dopasowane do europalet

poduszki na europaletyWykorzystanie idei upcyclingu do tworzenia wyposażenia wnętrz i ogrodów z roku na rok jest coraz popularniejsze. Palety transportowe są więc chętnie stosowane, jako ramy mebli. Wymagają one jednak ze względu na swoją budowę, wykorzystania dodatkowych akcesoriów. Poduszki na europalety są więc niemal niezbędne, aby komfortowo wypoczywać na samodzielnie robionych siedziskach. Można zdobyć je na dwa sposoby. Pierwszy z nich zakłada poszukiwanie gotowych elementów. Duży i niestandardowy rozmiar podstawy sprawia jednak, że jest to trudne zadanie, dlatego częściej zobaczyć można stylizacje z wykorzystaniem kilku, a nawet kilkunastu mniejszych poduch. Drugim i zdecydowanie wygodniejszym rozwiązaniem jest zamówienie odpowiednich elementów na wymiar. Pozwala to dostosować je idealnie do własnych wymagań pod względem wymiarów, a także pokrycia i kolorystyki całości. Jest to też sposób na uzyskanie identycznego kompletu jeżeli posiada się więcej niż jedną ramę wykonaną z palet.

Europalety wykorzystywane są często jako ramy meblowe. Jednak, aby konstrukcje takie zapewniały wygodę użytkownikom, konieczne jest zastosowanie poduszek. Można zakupić mniejsze gotowe akcesoria lub wybrać możliwość zamówienia odpowiednich na wymiar. W zależności od indywidualnych preferencji obie te opcje pozwolą na uzyskanie ciekawych stylistycznie efektów.

Poduszki pasujące do europalet
Przewiń na górę