info@portalprawa.com.pl        +48 - 999 - 222 - 555

Pokaźna flota samochodów

 

Mieliśmy dość pokaźną flotę samochodów u nas w firmie, dlatego też stwierdziliśmy, że zrobimy z nich jakiś użytek. Postanowiliśmy zainwestować w różne formy reklamowe, a jak się okazało, jedną z najpopularniejszych, jaką można wykorzystać przy udziale samochodu jest właśnie oklejanie specjalną folią z wcześniej przygotowanym nadrukiem. Taka reklama przecież będzie widoczna dla każdego przechodnia oraz kierowców mijających nasze auto.

Jak się zabrać za oklejanie samochodu?

reklamy na samochód ŁódzkieNajlepiej nie robić nic na własną rękę. Pierwsze, co my zrobiliśmy, to zgłosiliśmy się do pobliskiej agencji reklamowej, która zajmuje się oklejaniem różnych powierzchni. Poprzez budynki, witryny sklepowe, a kończąc na samochodach. Pokazaliśmy pracownikowi firmy nasz samochód i od razu ocenił koszt takiej usługi i mniej więcej pokazał nam, jak to będzie wyglądało. Reklamy na samochód Łódzkie są bardzo skuteczne gdyż są bardzo widoczne. Stojąc w korku na pewno bardzo często rozglądacie się wokół, a jeśli zobaczycie bardzo ładnie i estetycznie oklejony samochód na pewno zwrócicie na niego uwagę i zapoznanie się z przekazem reklamowym, który został wcześniej przygotowany. Reklamy na samochód Łódzkie to bardzo dobra inwestycja w działania marketingowe. Od tej pory co roku mamy na to przeznaczony osobny budżet i dzięki temu możemy stale modyfikować i odświeżać przygotowaną wcześniej reklamę. Na samochodzie można nakleić na przykład logo firmy, czy zakres działań, a także dane kontaktowe, dzięki czemu każdy kto reklamę zobaczy będzie mógł od razu zadzwonić i zapytać o wycenę.

Tanie i estetyczne reklamy na samochód w województwie Łódzkim są zawsze wyceniane w zależności od projektu graficznego. Im bardziej zaawansowany, tym koszt automatycznie będzie większy.

 

Pokaźna flota samochodów
Przewiń na górę