info@portalprawa.com.pl        +48 - 999 - 222 - 555

Pomagam sąsiadowi wprowadzić rowery Focus do sklepu

rowery focus

Mój sąsiad to całkiem spoko koleżka. Często się spotykamy i gramy razem w gry komputerowe. Ostatnio zaczął coraz rzadziej się u mnie pojawiać dlatego postanowiłem do niego pójść, by się dowiedzieć co się dzieje.

Rowery Focus w sklepie Łukasza

rowery focusOd matki Łukasza dowiedziałem się, że będzie wieczorem bo pojechał po jakieś hamulce magura hs11 i nie miałem bladego pojęcia co jest grane. Łukasz owszem ma rower elektryczny ale jeździ nim wszędzie i wiem, że ma sprawne hamulce. Wieczorem jak wrócił to od razu go złapałem zanim wszedł do mieszkania. Dowiedziałem się, że Łukasz otworzył sklep na osiedlu i sprzedaje między innymi rowery focus, które dostaje od zaprzyjaźnionego dostawcy. No przyznam, że byłem pod wrażeniem i od razu postanowiłem, że mu pomogę. W końcu jestem jego najlepszym kumplem. Łukasz dopiero co wypakował rowery elektryczne Focsu z samochodu a już widziałem, że sam nie dałby ze wszystkim rady. Zobaczyłem od razu jak wygląda jego nowy sklep i przyznam, że byłem pod wrażeniem, bo facet ma głowę na karku. Wprowadziliśmy do magazynu wszystkie rowery elektryczne i zabraliśmy akcesoria. Układałem na półkach kaski, opony a nawet hamulce magura hs11 i byłem zadowolony, że mogłem mu pomóc. Łukasz sklep chce otwierać po weekendzie. Dzięki mojej pomocy na pewno uda mu się wszystko załatwić w ustalonym terminie. Sam mu powiedziałem, że przyjdę jako pierwszy klient u kupię od niego rower elektryczny, co razem będziemy mogli w weekendy jeździć za miasto. Przyznam, że pracy było sporo, bo trzeba było jeszcze przygotować magazyn i stojaki na rowery.

Ale wspólnymi siłami do północy mieliśmy wszystko gotowe. Łukasz był mi wdzięczny i zaprosił mnie na piwo do baru, który jest niedaleko. Chwilę porozmawialiśmy i wróciliśmy do swoich domów. Na pewno mu biznes wypali.

Więcej informacji o rowerach firmy Focus na stronie: sklepebike.pl

Pomagam sąsiadowi wprowadzić rowery Focus do sklepu
Przewiń na górę