info@portalprawa.com.pl        +48 - 999 - 222 - 555

Poszukiwania produktów bezglutenowych

Moja córka od urodzenia cierpiała na problemy trawienne. Obecnie miała trzy lata i w badaniach wyszło, że jest chora na celiakię, czyli ma uczulenie na gluten. Musiałam teraz podawać jej produkty i dania bezglutenowe. Zależało mi na tym, aby w domu było jak najwięcej takich produktów, żeby zawsze miała wybór, co może zjeść. Udałam się w związku z tym, do sklepu ze zdrową żywnością.

Jakie produkty bezglutenowe można kupić w sklepie?

popularne produkty bezglutenowePoprosiłam sprzedawczynię, żeby podpowiedziała mi, jakie produkty bezglutenowe nadają się do wprowadzenia w diecie kilkuletniego dziecka. Od razu pokazała mi ona popularne produkty bezglutenowe. Wiele z nich bardzo mnie zainteresowało. Szczególnie, że ich cena była bardzo niska, przystępna. Zdecydowałam się zakupić między innymi gotowe pieczywo bezglutenowe, które wystarczyło podgrzać w piekarniku przez kilka minut przed podaniem. To było bardzo dobre rozwiązanie, ponieważ dzięki temu zawsze mogłam mieć w domu, świeżo upieczony, ciepły i chrupiący chleb oraz bułki. Bezglutenowe pieczywo było wykonane z mąki ryżowej oraz kukurydzianej. Oprócz tego zakupiłam również bezglutenową bułkę tartą oraz proszek do pieczenia. Ten ostatni przydał mi się przy pieczeniu domowych ciast oraz biszkoptów. W związku z tym, że zbliżały się urodziny mojej córeczki kupiłam również bezglutenowy proszek do wykonania masy tortowej.

Już wkrótce przekonałam się, że bezglutenowe produkty smakują tak samo dobrze, jak ich odpowiedniki, które jadłam do tej pory. Jestem bardzo zadowolona z zakupionych produktów, ponieważ są one smaczne i zdrowe. Zajada się nimi nie tylko uczulona na gluten córeczka, ale także cała rodzina. Obecnie bez problemu można wyeliminować gluten z diety, ponieważ w sklepach z łatwością można dostać wysokojakościowe produkty bezglutenowe.

Poszukiwania produktów bezglutenowych
Przewiń na górę