info@portalprawa.com.pl        +48 - 999 - 222 - 555

Poszukujemy najwygodniejszej piżamy dla niemowlaka

 

Ubieranie maleńkiego dziecka do snu często jest dla rodziców zagwozdką. Na początku noworodkowi wystarczą śpioszki i kaftanik, który często jest zmieniany wraz z pieluszką podczas nocnego karmienia. Ale większe dziecko, które przesypia już całą noc musi mieć piżamę niemowlęcą, która pozwoli na odróżnienie pory snu od dnia.

Wygodny pajac niemowlęcy

piżama niemowlęca pajacW tym przypadku właściwie od dziesięcioleci nic się nie zmieniło. Mieliśmy go w swojej komodzie z pierwszymi ubrankami my, a teraz będziemy zakładać naszym dzieciom, bo są niezwykle wygodne zarówno dla maluszka, jak i rodzica. Po wieczornej kąpieli na dziecko czeka piżama niemowlęca pajac jak zwyczajowo zwykliśmy nazywać przewiewny dzianinowy kombinezon z zakrytymi stópkami. Jest on dla dziecka wygodny, zapinany na całej długości na guziki lub napy, które są tak skonstruowane, że umożliwiają dostanie się do pieluszki bez konieczności zdejmowania całego ubranka. Pajacyki, podobnie jak inne dziecięce ubranka rządzą się prawami mody. Jednak ze względu na swój typowo dziecięcy charakter, mają też swój niepowtarzalny urok. Nawet jeśli pajac jest w nasyconym, intensywnym kolorze, jak inne ubranka z kolekcji basic, w których królują granaty, filety, pomarańcze i żółcie, wciąż ma dziecięcy urok. Jednak większość z rodziców najbardziej lubi tradycyjne, pastelowe kolekcje, z drobnymi printami, które mają niemowlęcy urok.

O ile dzianinowe piżamy niemowlęce typu pajac są doskonałe na pory przejściowe jak wiosna czy jesień, to na naprawdę chłodne wieczory warto kupić znacznie cieplejszą piżamkę. W niektórych sklepach są dostępne wersje pajacy uszyte z weluru. Daje on znacznie więcej ciepła, a przy okazji jest miły w dotyku. Dodatkowo zwierzęce aplikacje i pastelowe kolory dodają mu dziecięcego uroku.

 

Poszukujemy najwygodniejszej piżamy dla niemowlaka
Przewiń na górę