info@portalprawa.com.pl        +48 - 999 - 222 - 555

Praktyczne dwustronne i dwuwarstwowe kocyki dla dzieci minky

Kiedy jeszcze kilka miesięcy temu moja siostra spodziewała się dziecka, pomagałam jej dobierać wyprawkę dla malucha. Zaczęłyśmy oczywiście od podstawowych spraw, czyli wyboru ubranek, wanienki, łóżeczka i wózka. Ale z czasem pojawiły się jeszcze inne potrzeby.

Kocyki dla dzieci minky miękkie i ciepłe

kocyki dla dzieci minkyBardzo dużo czasu poświęciłyśmy wyborowi odpowiedniego kocyka dla mojego siostrzeńca. Zależało nam, żeby był ciepły, ponieważ poród planowany był na styczeń, ale na pewno niewykonany z wełny. Najbardziej podobałby nam się kocyk dwuwarstwowy. Znalazłyśmy w jednym ze sklepów internetowych kocyki dla dzieci minky. Ten materiał charakteryzował się wyjątkową miękkością i lekkością. W dodatku był bardzo ciepły. Pośród tych kocyków był wybór albo w kocach dwuwarstwowych, albo też dwustronnych. Trudno było nam jednak znaleźć koc gładki, czyli bez nadrukowanych zwierzątek, gwiazdek czy innych ozdobników. Chciałyśmy, żeby był klasyczny, maksymalnie w dwóch kolorach. Ostatecznie wybrałyśmy koc dwuwarstwowy w kolorach beżowo-białym minky. Nie był on jednak całkowicie gładki. Na białej stronie w rogach kocyka znajdowały się motywy kwiatowe. Był to jednak najmniej pstrokaty wzór, jaki udało nam się znaleźć.

Teraz, gdy maluch ma już kilka tygodni, wiemy, że nasz zakup był właściwy. Kocyk jest rzeczywiście ciepły i mięciutki. Synek siostry bardzo go lubi. Służy do przykrywania, ale też do wyłożenia w łóżeczku. Przydaje się po kąpieli, kiedy należy pilnować, aby malucha nie wyziębić. Czasem służy jako rożek – owijamy w niego chłopca. Stonowane kolory mają swoje plusy. Kocyk nie pobudza dziecka, nie rozprasza mocno jego uwagi, nie wywołuje nerwowości zbyt intensywnymi kolorami. Życzyłybyśmy sobie tylko, żeby na rynku był większy wybór kocyków w delikatnych barwach.

Praktyczne dwustronne i dwuwarstwowe kocyki dla dzieci minky
Przewiń na górę