info@portalprawa.com.pl        +48 - 999 - 222 - 555

Praktyczny bidon dla dziecka

 

Każde dziecko najpierw pije ze smoczka lub z piersi mamy, bo to wrodzona umiejętność. Z czasem rodzice uczą maluchy picia ze specjalnych kubków i bidonów. Są to bardzo praktyczne pojemniki, bo można je zabrać ze sobą na spacer.

Jak wyglądają bidony Littlelife?

bidon littlelifeDzieci stosunkowo wcześnie uczą się pić ze słomki, bo to nie jest zbyt trudne zadanie. Szczelnie zamykane pojemniki na napoje są bardzo potrzebne nie tylko w domu, ale głównie w trakcie spacerów. Dzieci często chodzą z różnymi butelkami i popijają wodę lub swoje ulubione napoje. Najlepiej żeby miały bidon Littlelife, ponieważ posiada on ergonomiczny kształt pasujący do małej rączki. Jest on przeznaczony dla dzieci powyżej trzeciego roku życia. Dostępne są bidony w pojemności czterystu mililitrów z praktyczną podziałką na obudowie. Mają silikonową, chowaną rurkę, dzięki czemu płyn się nie wyleje ani nie zabrudzi się rurka. Marka Littlelife jest już od wielu lat znana i rozpoznawana na polskim rynku, gdyż jej produkty są wysokiej jakości. Bidony są produkowane z bezpiecznego tworzywa sztucznego bez zawartości BPA. Długość kąt ułożenia rurki, pozwala na wypijanie zawartości bidonu do ostatniej kropli bez konieczności odchylania głowy. Jest to produkt godny polecenia, który spełnia wszystkie niezbędne wymogi unijne. Jego rozmiary pozwalają na zabranie go do plecaka, na wycieczkę, piknik czy do przedszkola. W sprzedaży znajdziemy bidony tejże marki w różnych kolorach pasujących do chłopców i dziewczynek, a więc każdy maluch znajdzie model dla siebie.

Bidony Littlelife możemy kupić w większości sklepów z akcesoriami dla dzieci w każdym mieście, ale najtaniej je dostaniemy w sklepach internetowych. Najczęściej kupimy je w cenie od czterdziestu do sześćdziesięciu złotych. Ich zakup na pewno będzie dobrym wyborem.

 

Praktyczny bidon dla dziecka
Przewiń na górę