info@portalprawa.com.pl        +48 - 999 - 222 - 555

Profesjonalny car detailing

Karoseria samochodu jest jak nasza skóra, która wymaga odpowiedniej pielęgnacji i zabezpieczania. Służą do tego specjalne środki, które kupimy w sklepach motoryzacyjnych, ale również można skorzystać z pomocy specjalistów.

Czy auto detailing jest konieczny?

car detailing katowiceSamodzielna pielęgnacja, czyszczenie i zabezpieczanie karoserii oraz wnętrza pojazdu może być dość trudne, a na dodatek efekty nigdy nie będą takie jak po profesjonalnej usłudze. Dlatego część właścicieli samochodów woli zapłacić za pracę fachowców, ale mieć gwarancję perfekcyjnego efektu. Najlepszym sposobem jest car detailing Katowice są miastem, w którym znajdziemy przynajmniej kilka salonów świadczących takie usługi. Auto detailing jest zoptymalizowanym procesem kompleksowego czyszczenia, zabezpieczania i konserwacji karoserii, podwozia, kół i felg oraz wnętrza pojazdu, czyli tapicerki. Przeważnie z takich usług korzystają właściciele pojazdów klasy premium, ale równie dobrze każda marka i model pojazdu może być poddany takim procesom. Do najczęściej wybieranych usług w ramach auto detailingu jest zabezpieczanie lakieru powłoką ceramiczną, która stanowi trwałą warstwę ochronną oraz pozwala uzyskać lustrzany połysk karoserii. Kolejną usługą jest oklejania auta specjalną folią ochronną, która tworzy na powłoce lakierniczej warstwę zabezpieczająca z właściwością samoregulacji. Wynika to z faktu, że pod wpływem ciepła lub promieni słonecznych, folia się napręża i sprawia, że drobne zarysowania i uszkodzenia znikają.

Oczywiście auto detailing nie jest konieczny, ale jeżeli chcemy aby nasze auto wyglądało jakby właśnie wyjechało z salonu, to tego typu zabiegi są idealnym rozwiązaniem, bo gwarantują długotrwały efekt. Są one powszechnie stosowane przez renomowane wypożyczalnie aut.

Profesjonalny car detailing
Przewiń na górę