info@portalprawa.com.pl        +48 - 999 - 222 - 555

Projektowanie balkonu w stylu skandynawskim

 

Balkon lub taras w stylu skandynawski? Dlaczego nie! Pamiętajcie, że pomimo tego, że nie macie wielkiego ogrodu a jedynie skromny balkonik, nic nie stoi na przeszkodzie, aby o niego zadbać i zamieć w miejsce, które pokochacie, i które będzie sprzyjać Waszemu relaksowi i odpoczynkowi.

Balkon lub taras w stylu skandynawskim

nowoczesne profile okapowe na balkonNa samym początku szybka rada, jak pokonać problemy, które znają wszyscy posiadacze balkonów i tarasów. Mianowicie uciążliwe przeciekanie balkonów i odpadanie płytek, na pomoc przychodzą nowoczesne profile okapowe na balkon, jest ich kilka rodzajów w zależności od naszych potrzeb, fachowcy pomogą nam wybrać odpowiedni. Przechodzimy do rzeczy. Styl skandynawski jest blisko natury, jest łagodny w naturalny odcieniach. Dużo zielonych roślin i drewno to idealny duet. Bardzo ładnie wyglądają drewniane elementy w jasnych kolorach na przykład w szarości. Wygodne fotele i dużo poduszek pozwolą Wam uzyskać komfort, który będzie sprzyjał odpoczynkowi. Postawcie na balkonowe drzewka w doniczkach, bardzo pięknie będą wyglądały pnącza wspinające się balustradzie. Oczywiście musicie się odgrodzić, najlepiej drewniany parawanem. Coraz częściej ludzie decydują się na wykorzystanie drewnianych desek na posadzkę, jest to cudowne rozwiązanie, pomyślcie tylko o letnim wieczorze, Waszych bosych stopach na ciepłych deskach! Lampki, lampiony czy świecie, niech będzie tego dużo, takie rozwiązanie nada bardzo intymnego i ciepłego klimatu.

Jak widzicie wystarczy trochę chęci i wyobraźni, aby przekształcić własny balkon w miejsce, które pokochacie. Pamiętajcie tylko, że mając do dyspozycji jedynie niewielką przestrzeń konieczny jest umiar. Jeżeli balkon będzie zawalony rożnymi rupieciami, mało prawdopodobne, że uda Wam się naprawdę odpocząć i zrelaksować. Mam nadzieję, że pomysł balkonu w stylu skandynawski podoba  Wam się i, że skorzystacie z tego artykułu.

 

Projektowanie balkonu w stylu skandynawskim
Przewiń na górę