info@portalprawa.com.pl        +48 - 999 - 222 - 555

Ręcznie wykonane torby

Od dziecka moją wielka pasją były wszelkiego rodzaju prace manualne. Przewijały mi się przez życie różne techniki artystyczne, co jakiś czas próbuje czegoś nowego. Moim ulubionym zajęciem co prawda niezmiennie pozostaje malarstwo, jednak czasami mam ochotę na wykonanie czegoś innego. Ciekawą sprawę jest tworzenie różnych przedmiotów codziennego użytku.

Zarabianie na szyciu toreb

szycie toreb bawełnianych na zamówienieJedną z moich największych pasji są różnego rodzaju prace manualne. W ostatnim czasie zainetersowała mnie możliwość samodzielnego tworzenia przedmiotów codziennego użytku. Jednym z nich jest bawełniana torba, którą samemu można uszyć i pięknie ozdobić. Tak bardzo pochłonęło mnie szycie toreb, że okazało się, że mam ich sporo kolekcję. Po rozdaniu toreb wśród znajomych ci polecili mnie dalej, I tak od kilku miesięcy jednym z moich źródeł zarobkowania jest szycie toreb bawełnianych na zamówienie, łącznie z ich zdobieniem. Ozdoby wykonuje ręcznie przy użyciu specjalistycznych farb do materiałów. Tkaniny z takimi farbami można ze spokojem prać. Farba bowiem wnika w strukturę materiału i nadaje mu kolor na stałe. Najczęściej zamawiane torby są przeznaczone dla kogoś na prezent. Klienci proszą mnie o konkretne wzory lub obrazy. Niektórzy wolą jakiś zabawny napis lub napis z przesłaniem. Torby mają zazwyczaj długie paski, żeby można je było nosić na ramieniu. Materiał bawełniany, z którego szyje torby, sprowadzam z zaznajomionej hurtowni krawieckiej.

Jeżeli ktoś ma jakąś pasję w życiu, to może na niej również zarobić. Tak było w moim przypadku. Bardzo spodobała mi się możliwość szycia toreb bawełnianych. Teraz szyje je na zamówienie i cały czas przybywają mi nowi klienci. Poza szyciem, zajmuje się też zdobieniem takich toreb, malując na nich różne wzory i obrazy.

Ręcznie wykonane torby
Przewiń na górę