info@portalprawa.com.pl        +48 - 999 - 222 - 555

Reklama i promocja w praktyce

Działalność promocyjna i reklamowa wymagają ciekawych, przyciągających uwagę rozwiązań. W ramach systemów wystawienniczych dostępne są stoiska i lady promocyjne, rozmaite ścianki promocyjne i dekoracyjne systemy podwieszane.

Nowoczesne formy promocji – ścianka tekstylna

promocyjna ścianka tekstylnaKreowanie dobrego wizerunku firmy wiąże się nieodłącznie z dobrą kampanią marketingową. Standardowo wykorzystywane są ulotki i gazetki reklamowe, reklama w prasie i w mediach. Są jeszcze takie rozwiązania, które zapewniają bardziej bezpośredni kontakt z klientem. Kształtowanie takich interakcji możliwe jest dzięki uczestnictwu w rozmaitych spotkaniach branżowych i degustacyjnych. Do profesjonalnej prezentacji firmy wykorzystywane są właśnie systemy wystawiennicze. Promocyjna ścianka tekstylna to rewelacyjny wariant reklamowy, który umożliwia różne konfiguracje w zakresie montażu. Jest to bardzo lekka konstrukcja, jednak dzięki profesjonalnej budowie solidna i wytrzymała podczas użytkowania. Wykonana jest z aluminiowych profili, łączonych za pomocą specjalnych zatrzasków. Atrakcyjne grafiki reklamowe wykonywane są na trwałym materiale poliestrowym. Producenci takich systemów reklamowych proponują różne koncepcje – ścianki wielkogabarytowe z atrakcyjną grafiką, ścianki z zaokrągloną konstrukcją lub w innych fantazyjnych kształtach. Bardzo przydatnym rozwiązaniem są ścianki modułowe, zaprojektowane na zasadzie kilku tematycznych paneli, które dzięki ruchomym zawiasom można ze sobą dowolnie łączyć.

Ciekawe formy promocyjne odbierane są bardzo pozytywnie przez klientów. Dzięki spotkaniom branżowym można w bezpośredni sposób uzyskać dodatkowe informacje na temat produktów. Wyposażenie wystawiennicze z pewnością te działania ułatwia, kształtując przy tym korzystny wizerunek przedsiębiorstwa.

Reklama i promocja w praktyce
Przewiń na górę