info@portalprawa.com.pl        +48 - 999 - 222 - 555

Relokacja maszyn

Obsługa maszyn produkcyjnych to nie rzadko ciężki orzech do zgryzienia, a co dopiero ich przeniesienie z jednego miejsca do innego? Do niedawna myślałem że jest to niewykonalne, jednak dzięki usłudze relokacji maszyn, dowiedziałem się jak bardzo byłem w błędzie.

Przenoszenie maszyn produkcyjnych dzięki usłudze relokacji

relokacja maszynJestem włascicielem firmy produkcyjnej, która jest przekazywana w mojej rodzininie z pokolenia na pokolenie. Przez tak długi czas udało nam się bardzo ją rozwinąć, zatrudniamy wielu pracowników oraz posiadamy kilkanaście maszyn produkcyjnych. Każda firma ma problemy i my także ich doświadczamy, jednak przed jednym z największych z nich zostaliśmy postawieni po rutynowej stanu naszej kontroli hali produkcyjnej. Indektor przeprowadzający badanie stwierdził że budynek nie nadaje się już do użytku i musimy się z niej wynieść w przeciągu kilku miesięcy. W tamtym momencie wydawało mi się to niewykonalne. Znalezienie nowej hali nie było kłopotem, jednak nie miałem pojęcia jak można przenieść tak ogromne maszyny? Jednak musiałem znaleźć rozwiązanie i w końcu odkryłem firmę, której główną usługą była relokacja maszyn. Podjąć decyzję pomogło mi także bogate portfolio firmy, która już przenosiła maszyny nie jednego ze znanych zarówno polskich jak i zagranicznych przedsiębiorstw. Gdy już doszło do realizacji usługi, dokładnie przyglądałem się ich pracy. Nie mogłem wyjsć z podziwu jak profesjonalnie jest wykonywana. Każda maszyna została rozebrana na mniejsze kompnenty, a każdy element został dokładnie zabezpieczony podczas transportu, aby uniknąć uszkodzeń. Jak szybko maszyny zostały rozłożone, tak samo szybko zostały złożone już na miejscu. Byłem zdumiony z jaką łatwością pracownicy odnajdowali się w gąszczu części i krok po kroku, z dokładnością składali je w całość.

Dzięki usłudze relokacji maszyn nasza firma nie odnosła bolesnych strat i nie doświadczyliśmy długotrwałych postojów w produkcji. W zaledwie tydzień firma poradziła sobie z zadaniem i mogliśmy bez najmniejszych przeszkód wrócić do pracy w nowym miejscu.

Relokacja maszyn
Przewiń na górę