info@portalprawa.com.pl        +48 - 999 - 222 - 555

Sale bankietowe kiedyś były inne

sala bankietowa

Ostatnio oglądałam programy na temat aranżacji wnętrz. Osoba prowadząca w bardzo ciekawy sposób przedstawiła swoją pracę. Zawsze sądziłam, że jeżeli chodzi o zmiany wnętrz to zazwyczaj ludzie poszukują pomocy przy mieszkaniach czy domkach.

Sala bankietowa przeszła metamorfozę

sala bankietowaOkazało się, że takie osoby również aranżują sale konferencyjne. W programie była pokazana sala bankietowa przed i po metamorfozie, wyglądało to na prawdę imponująco. Niebawem miało się tam odbyć wesele i na prośbę właściciela takich zmian dokonano. Nie sądziłam, że organizacja wesela wymaga takich kroków. Jestem emerytką, dużo czasu spędzam w domu oglądając telewizję i dużo nowości dostrzegam, Za moich czasów to wesele było organizowane w remizie, nikt nawet nie myślał o tym aby wynająć jakieś sale konferencyjne, które jak widać spełniają taką samą rolę jak duża sala bankietowa Kalisz. Lubię oglądać telewizję, ostatnio pokazali wesele sławnych postaci. Na pewno organizacja wesela wymagała nie małego zaangażowania. Lubię także piec ciastka, córka mówi, że robię najlepsze ciastka we wsi. Córka za rok bierze ślub, więc postanowiłam, że na jej wesele przygotuję swoje najlepsze babeczki, taki poczęstunek na pewno zachwyci gości. Zastanawiam się gdzie córka będzie chciała organizować zabawę, może weźmie pod uwagę sale konferencyjne a może sala bankietowa będzie lepsza?

Na pewno jej pomogę w podjęciu decyzji. Zdecydowałam, że może wprowadzę jakieś zmiany w mieszkaniu? Zapewne nie będzie ono wyglądało tak bardzo luksusowo ale na pewno będzie równie elegancko.

Sale bankietowe kiedyś były inne
Przewiń na górę