info@portalprawa.com.pl        +48 - 999 - 222 - 555

Siostra przygotowała biznes plan sklepu internetowego

Moja siostra zastanawia się jaki interes opisać na zajęcia. Profesor prosił aby każda osoba przygotowała biznes plan swojej działalności, którą mogliby prowadzić. Takie zadania praktyczne są bardzo przydatne i mogą zmotywować studentów do działania. Moja siostra nie miała pojęcia na jakiej branży się skupić.

Doradziłam opisać grzejniki ceramiczne

sklep internetowy z grzejnikami ceramicznymiPoradziłam siostrze żeby wybrała branże, która jest bardzo przydatna i często wybierana przez klientów. Siostra nie miała zupełnie pojęcia. Grzejniki ceramiczne są chętnie kupowane przez klientów. Moim zdaniem klienci decydują się na grzejniki ceramiczne bo są w dobrej cenie i bardzo łatwo się je montuje. Poza tym grzejniki ceramiczne bardzo ładnie prezentują się w pomieszczeniach. Powiedziałam siostrze, że ja opisałabym sklep internetowy z grzejnikami. Sklep internetowy z grzejnikami ceramicznymi na pewno będzie bardzo łatwy do opisania. Siostra znajdzie wiele materiałów na ten temat. Siostrze mój pomysł się spodobał. ja mam większe doświadczenie zawodowe i sama także kończyłam ten sam kierunek co siostra. Kiedyś także musiałam przygotowywać biznes plan i pamiętam że opisywałam zakład kosmetyczny. W tamtych czasach to były moje zainteresowania. teraz sama prowadzę sklep internetowy i wiem jak łatwo będzie siostrze przygotować biznes plan. Grzejniki ceramiczne mają wiele pozytywnych opinii. Dostawcy oferują na nie dobre ceny i klienci mogą kupić nowe grzejniki, które będą im długo służyć.

Siostra nawet sprawnie uwinęła się z przygotowaniem biznes planu. Była mi wdzięczna za podpowiedź. Stwierdziła, że grzejniki ceramiczne są interesujące. Bardzo dobrze się sprzedają. Jak biznes plan zostanie dobrze oceniony i profesor da jej potwierdzenie, ze ten interes może się udać to siostra chciałaby spróbować swoich sił w tej działalności gospodarczej.

Siostra przygotowała biznes plan sklepu internetowego
Przewiń na górę