info@portalprawa.com.pl        +48 - 999 - 222 - 555

Siostra wykonuje tłumaczenia

Moja siostra jest tłumaczem. Kiedy skończyła liceum wyjechała do Anglii. Rodzice nie byli zadowoleni bo namawiali siostrę na studia w Polsce ale Kaśka się uparła i zrobiła po swojemu. Z perspektywy czasu okazało się, że Kaśka dokonała dobrego wyboru bo za granica poszła do szkoły i poznała bardzo dobrze język. Kiedy skończyła szkołę wróciła do kraju.

Siostra otworzyła biuro tłumaczeń

biuro tłumaczeń angielskiegoBiuro tłumaczeń angielskiego, które prowadzi moja siostra znajduje się w centrum miasta. Wiele osób korzysta z pomocy mojej siostry. Kaśka zatrudniła także dwie dodatkowe osoby do pracy żeby poza językiem angielskim, którym ona się zajmowała klienci mogli tłumaczyć swoje dokumenty także na inne języki. Biuro tłumaczeń angielskiego bardzo dobrze się rozwijało i rodzice są teraz bardzo zadowoleni z  mojej siostry. Po latach przyznali jej rację i cieszą się, że była odważna i postanowiła zrealizować swoje marzenia. Kasia od małego bardzo szybko uczyła się angielskiego. Język angielski nie sprawiał jej żadnego problemu. Z łatwością uczyła się nowych słówek a także piosenek. Ona wiedziała, że chce pracować w biurze i zajmować się tłumaczeniami nie tylko dokumentów ale także tekstów i książek. Cieszę się, że moja siostra robi taką karierę. Ja zawsze mogę liczyć na jej pomoc. Dzięki siostrze jestem taka dobra w angielskim. Ona mnie wiele nauczyła i każdego dnia praktycznie pilnuje mnie żebym uczyła się nowych słówek i sformułowań.

Ja jestem jeszcze w liceum i poziom nauki w szkołach jest różny. Często zmieniają się nauczyciele i praktycznie co roku powtarzamy ten sam materiał a każdy nauczyciel trochę inaczej od nas wymaga poszczególnych rzeczy. Gdyby nie moja siostra na pewno tak dobrze nie znałabym angielskiego a w dzisiejszych czasach jest on niezwykle ważny.

Siostra wykonuje tłumaczenia
Przewiń na górę