info@portalprawa.com.pl        +48 - 999 - 222 - 555

Sklep z najpiękniejszymi przytulankami dla dziecka

Już wkrótce na świat miała przyjść moja pierwsza córeczka, a ja wciąż byłam niezadowolona z tego, jak wygląda jej nowy pokój. Co prawda starałam się, jak mogłam, jednak wciąż nie prezentował się on zadowalająco.

Piękna przytulanka dla dziecka

ładne przytulanki dla dzieciPokój był świeżo pomalowany, oraz ozdobiony na różne sposoby. Nowe mebelki były dobrane kolorem pod kolor ścian i niby wszystko pięknie się ze sobą komponowało, ale mimo to pokój nie miał po prostu swojej duszy. Nie mając większego pomysłu na to, jak sprawić, aby pokój mojej przyszłej córki był naprawdę uroczy postanowiłam poprosić o radę moją młodszą siostrę. Kiedy ta zajrzała do pokoju dziecka od razu ze zdziwioną miną zapytała gdzie są zabawki. No przecież! Tak bardzo skupiłam się na najbardziej przydatnych mebelkach w pokoju mojego dziecka, że zapomniałam o pluszakach! Mój stan zaawansowanej ciąży nie pozwalał mi na wielogodzinne szukanie odpowiednich pluszaków po sklepach stacjonarnych, dlatego postanowiłam poszukać ich w internecie. Tak znalazłam sklep w którym znajdowały się ładne przytulanki dla dzieci, chociaż słowo „ładne” nie oddaje całkowicie ich wyglądu. One były po prostu przecudowne! Dzisiejsze pluszaki prezentują się o niebo lepiej niż te za naszych czasów. Możemy łatwo i szybko kupić w zasadzie każdą postać z bajki w formie przytulanek. Te, które ja znalazłam choć nie przypominały mi żadnej z bajkowych postaci, to same w sobie były tak prześliczne, że postanowiłam zamówić ich nie dwa, czy trzy, ale całe mnóstwo, aby móc wypełnić nimi pokój.

Kiedy kurier zapukał do moich drzwi, a ja odebrałam przesyłkę i wreszcie mogłam udekorować pluszakami pokój, byłam wniebowzięta. Zabawki były niesamowicie milutkie w dotyku i mięciutkie. Kiedy wreszcie ostatni miś został ulokowany w pokoju mojej córki wiedziałam, że właśnie tego brakowało. Efekt był fantastyczny!

Sklep z najpiękniejszymi przytulankami dla dziecka
Przewiń na górę