info@portalprawa.com.pl        +48 - 999 - 222 - 555

Skuteczny auto detailing

Chyba każdy kierowca chciałby mieć pojazd, który wiecznie wygląda jak nowy, choć w trakcie użytkowania nie jest to możliwe. Części się zużywają, a karoseria ulega uszkodzeniom, które w znaczącym stopniu obniżają wartość pojazdu.

Na czym polega car detailing?

auto detailing nowy sączWłaściciele samochodów o stosunkowo niedużej wartości rynkowej, przeważnie samodzielnie dbają o ich wygląd, gdyż jest to najtańszy sposób. W sklepach motoryzacyjnych bez problemu znajdziemy przeróżne środki do czyszczenia i pielęgnacji karoserii czy tapicerki, które można bezpiecznie stosować. Jedna ich efekt będzie powierzchowny i także krótkotrwały, dlatego najlepiej zlecić wykonanie profesjonalnych usług. Najlepszy jest auto detailing Nowy Sącz jest miastem, w którym znajdziemy kilka salonów świadczących takie zabiegi. W ramach auto detailingu wykonywane są powłoki ceramiczne, zabezpieczanie lakieru folią bezbarwną, renowacja lakieru czy hydrofobowe zabezpieczanie szyb. Są to profesjonalne zabiegi, które wykonywane są z niesamowitą dbałością przez fachowców. Do ich wykonanie używa się specjalnych środków o wysokiej jakości, które są stosowane przez najlepsze salony SPA dla samochodów. Ich głównym celem jest wzrost wartości rynkowej pojazdu, dzięki odnowieniu i zabezpieczenie nadwozia, podwozia i wnętrza pojazdu. W ramach auto detailingu klienci najczęściej wybierają renowację lakieru, ponieważ usługa ta daje spektakularne efekty, ponieważ karoseria nabiera dawnego blasku, pełni koloru i nie ma na niej śladu po zarysowaniach.

Ze względu na cenę usług realizowanych w ramach car detailingu, są one głównie wykonywana na samochodach klasy premium. Aut detailing przydaje się także, kiedy chcemy sprzedać samochód, ponieważ znacznie podnosi jego wartość rynkową, zatem pozwala na większy zarobek.

Skuteczny auto detailing
Przewiń na górę