info@portalprawa.com.pl        +48 - 999 - 222 - 555

Skuteczny sposób na pozyskanie obserwujących

Zajmując się promowaniem swojego konta na Instagramie najczęściej skupiamy się głównie na pozyskaniu nowych polubień. Tymczasem to liczba obserwujących odgrywa tutaj ogromne znaczenie i jednocześnie napędza nam przyrost nowych serduszek. Na skuteczne pozyskanie obserwujących są pewne metody.

Jak pozyskać obserwujących na Insta?

kup followersOczywiście skupiając się na pozyskiwaniu lajków, a co za tym idzie – na lepszej widoczności naszych zdjęć zwiększamy prawdopodobieństwo, że ktoś nas przy okazji zaobserwuje. Jest ono spore jednak tylko wtedy, gdy nasz profil zawiera sporo treści po przejrzeniu których ktoś może zdecydować, czy chce z nami pozostać na dłużej. W przypadku nowych kont nie mamy jeszcze zbytnio czym się pochwalić, więc ludzie są mniej skłonni, aby nas zaobserwować. Można to jednak zmienić stosując pewne praktyki. Pierwsza z nich jest bardzo prosta, po prostu kup followers aby profil wydawał się bardziej atrakcyjny. Ilość obserwujących to pierwsza rzecz, jaka rzuca się nam w oczy po wejściu w dany profil, a spora liczba obserwujących to dla nas znak, że konto jest wysokiej jakości i sporo się na nim dzieje. Ważne jest jednak to, abyśmy kupowali obserwacje od polskich stron, które je sprzedają zwłaszcza, gdy tworzymy treści w języku polskim. W innym przypadku zagraniczni obserwujący mogą zacząć wzbudzać podejrzenia.

Spora liczba followersów przysporzy nam większą liczbę prawdziwych obserwujących, którzy widząc nasze zdjęcia zaczną nam je lajkować, jednak trzeba jeszcze ich jakoś zatrzymać na naszym profilu. W tym celu warto być po prostu aktywnym. Wrzucać często ciekawe materiały na insta story, dodawać interaktywne naklejki zachęcając innych do aktywności, czy też wrzucając ciekawe zdjęcia i tworząc pod nimi również interesujące posty.

Skuteczny sposób na pozyskanie obserwujących
Przewiń na górę