info@portalprawa.com.pl        +48 - 999 - 222 - 555

Solidna bramka stworzona z myślą o szczypiornistach

 

Kiedy człowiek zastanawia się nad tym jaki sport kojarzy mu się z największą zaciętością, agresją, siłą, ale i wolą walki trzeba przyznać, że kilka dyscyplin może przyjść na myśl. Pewnie wszystkie zawody, na których dochodzi do walki wręcz, czyli boks, judo i pochodne przychodzą do głowy, jednak trzeba powiedzieć, że sporty drużynowe także mają tutaj pewne zasługi. Popularny „szczypiorniak” to sport dla prawdziwych twardzieli, gdzie solidna bramka do piłki ręcznej to podstawa.

Wytrzymały sprzęt to konieczność w piłce ręcznej

solidna bramka do piłki ręcznejByć może wydaje się, że takie kwestie często są oczywistością, jednak patrząc na stan niektórych hal sportowych ciężko odnieść takie wrażenie. Nie dość, że nawierzchnia parkietu pozostawia wiele do życzenia; co jest poważnym zagrożeniem dla zawodników ponieważ takie sytuacje prowokują kontuzje, to jeszcze linie są ledwo widoczne i nie wiadomo, czy odnoszą się do wymiarów boiska koszykarskiego i linii rzutów za dwa punkty, czy to może już linia wyznaczająca pole bramkowe w przypadku zmagań szczypiornistów. Dlatego też solidna bramka do piłki ręcznej też jest elementem niezwykle ważnym, bo przecież nikt nie chce, żeby kawał żelastwa spadł mu na głowę. Być może przed telewizorem wydaje się, że piłka sama w sobie nie jest taka duża, więc pewnie i niewiele waży, więc co może się wydarzyć. Jednak nic bardziej mylnego. Wystarczy samemu udać się na mecz, bądź do sklepu i wziąć piłkę w rękę, w której ledwo co można ją utrzymać, ze względu na rozmiar.

Wtedy dopiero człowiek ma wyobrażenie, że przy rzucie potężnego mężczyzny i to z nabiegu taka piłka przeobraża się w lecący pocisk i aż dziw bierze, że bramkarze nie decydują się na ucieczkę. W każdym razie koniecznością jest zadbania o najwyższą jakość sprzętu.

 

Solidna bramka stworzona z myślą o szczypiornistach
Przewiń na górę