info@portalprawa.com.pl        +48 - 999 - 222 - 555

Sprawdzam w katalogu ceny okien PCV

Z moim mężem działamy zawodowo wspólnie. Inwestujemy w kamienice, które kupujemy za niewielkie pieniądze. Później przeprowadzamy generalny remont a mieszkania są przeznaczone do wynajęcia. Na tym można dość dobrze i długoterminowo zarabiać.

Kupiłam okna PCV z Bydgoszczy w niskiej cenie

ceny za okna PCV w BydgoszczyOstatnio udało nam się zakupić bardzo atrakcyjną kamienicę w centrum Bydgoszczy. Wymaga ona jednam ogromnego nakładu finansowego, ponieważ remont jest niezbędny. Mówię tutaj o generalnym remoncie i trzeba wynająć fachowców. Po oględzinach stwierdziliśmy, że należy wymienić wszystkie okna i postanowiłam sięgnąć po katalog, gdzie mam dostępne wszystkie ceny za okna PCV w Bydgoszczy. Posiadam katalogi od każdego producenta, z którym współpracowaliśmy do tej pory i zawsze to do nich się zgłaszam po niezbędne okna, drzwi czy ogrodzenia nawet. W katalogu znalazłam dość zróżnicowane ceny okien z PCV i doszłam do wniosku, że porozmawiam bezpośrednio z producentem na ten temat. Po raz kolejny będziemy u niego zamawiać okna i liczę, że uda się dostać jakąś zniżkę. Negocjacjami bezpośrednio zajmuje się mój mąż, jednak tym razem musiałam załatwić wszystko osobiście. Marcin był zajęty remontem i nadzorował pracą budowlańców. U producenta pojawiłam się tego samego dnia. Wiem, że jego ceny za okna PCV w Bydgoszczy są najniższe, jednak długoletnia współpraca powinna nam przynieść korzyści. Udało nam się dogadać bez problemu i jeszcze tego samego dnia kupiłam okna z PCV za dużo mniejszą cenę niż jest dostępna w katalogu.

Kamienicę udało się odremontować w ciągu trzech miesięcy. Zainteresowanie mieszkaniami nie spada i cały czas ludzie pytają czy są jakieś wolne. Mamy na oku jeszcze kilka podobnych inwestycji, które na pewno okażą się równie trafne jak ta.

Sprawdzam w katalogu ceny okien PCV
Przewiń na górę