info@portalprawa.com.pl        +48 - 999 - 222 - 555

Sprawdzone części Stiga

Wśród wielu czołowych producentów na rynku szeroko rozumianej branży ogrodniczej, należy wyróżnić szwedzką markę Stiga. Od wielu lat jest ona znana na naszym rynku i ceniona za wysokiej jakości sprzęt, który możemy znaleźć w wielu domach.

Jakie części wymienne oferuje marka Stiga?

części stiga sklep onlineKupując kosiarkę czy traktorek ogrodowy dobrej firmy, oczekujemy, że będzie on niezawodny. Jednak trzeba wziąć pod uwagę fakt, że każdy produkt wytworzony przez człowieka posiada określoną żywotność i prędzej czy później ulegnie mniej lub bardziej poważnej awarii. Jeżeli chodzi o sprzęt ogrodniczy, to przeważnie tępią się noże tnące, gdyż jest to naturalny efekt ich użytkowania. Ze względu na charakterystyczny kształt, nie ma możliwości ich na ostrzenia, zatem po określonym czasie koszenia nimi trawy, należy je wymienić na nowe. Jeżeli chcemy kupić części Stiga sklep online będzie najlepszym miejscem. Przede wszystkim chodzi o sklepy partnerskie lub specjalizujące się w sprzedaży kosiarek, traktorków, kos i części zamiennych. Poza nożami, które są najważniejsze w sprzęcie ogrodniczym, możemy kupić także specjalne adaptery, wałki czy inne elementy służące do ich mocowania. Części zamienne marki Stiga stanowią przede wszystkim pojedyncze elementy, które stanowią całość i są możliwe do wymiany bez konieczność rozkładania kosiarki na czynniki pierwsze. Oczywiście jeżeli ktoś się zna, to może na aukcjach internetowych kupić dowolne części, z których samodzielnie złoży kosiarkę, ale jest ich zdecydowanie mniej.

Nie tylko marka Stiga, ale każda inna zajmująca się produkcją sprzętu ogrodniczego, udostępnia swoim klientom części zamienne. Jeżeli jednak jakieś części nie ma na rynku, to zawsze można próbować szukać pasującego zamiennika od innego producenta.

Sprawdzone części Stiga
Przewiń na górę