info@portalprawa.com.pl        +48 - 999 - 222 - 555

Spray emalia – najlepszy do malowania małych powierzchni

Kiedy mamy do pomalowania małe, ciężko dostępne miejsca, lub niestandardowe powierzchnie, wtedy najlepiej sprawdza się farba w aerozolu. Z jej pomocą wykonamy niezbędne prace remontowe, konserwacyjne, czy też wykonamy ciekawą grafikę w naszym domu.

Emalia w sprayu świetnie pokryje każdą powierzchnię

spray emaliaLinia emalii w sprayu, to generacja farb szybkoschnących, nadających wysoki połysk malowanym powierzchniom. Doskonała technologicznie kompozycja ingredientów daje gwarancję powtarzalności kolorów, zapewnia długotrwały połysk i jednolitość powierzchni. Spray emalia to produkt najwyższej jakości i możemy go stosować na różnego rodzaju powierzchniach. Dlatego świetnie sprawdzają się jako farby wewnętrzne i zewnętrzne. Emalie w sprayu pokrywają powierzchnie jak: tynk, gips, drewno, blachy karoserii, ramy rowerowe, metal. Przydają się przy docieraniu do ciężko dostępnych miejsc jak wszelkiego rodzaju zakrzywione, czy wygięte powierzchnie, gdzie ciężko dostać się pędzlem. Lakiery w sprayu sprawdzają się zarówno przy drobnych pracach hobbystycznych, jak i przy profesjonalnym malowaniu. Są niezastąpione przy pracach w ogrodzie, w motoryzacji, budownictwie, czy szeroko pojętym przemyśle. Jedna puszka sprayu o pojemności czterystu mililitrów, wystarcza na pokrycie dwóch, trzech metrów kwadratowych powierzchni. Kolory jak: żółty, pomarańczowy, czy czerwony wymagają jednak podkładu lub kilkukrotnego nałożenia warstwy ze względu na specyfikę, użytych w nich pigmentów. Ciekawostką jest, że większość murali wykonywanych jest właśnie z zastosowaniem tego rodzaju emalii.

Farby w aerozolu to idealne rozwiązanie na szybkie prace remontowe, czy restaurowanie powierzchni trudno dostępnych. W dodatku jedną z największych zalet jest ich cena, zamiast płacić pięćdziesiąt złotych za wiadro farby, wydajemy jedynie około sześciu złotych.

Spray emalia – najlepszy do malowania małych powierzchni
Przewiń na górę