info@portalprawa.com.pl        +48 - 999 - 222 - 555

Sprzedawca tworzyw sztucznych

tworzywa sztuczne

Nazywam się Radosław i jestem sprzedawcą. Przez wiele lat pracowałem jako przedstawiciel handlowy, ale zdecydowanie bardziej odpowiada mi praca stacjonarna, dlatego postanowiłem znaleźć sobie coś innego. Obecnie pracuję w sklepie i bardzo cenię sobie tę pracę.

Tworzywa sztuczne nadal są popularne

tworzywa sztuczneMam regularne godziny pracy i wolne weekendy, dzięki czemu mam więcej wolnego czasu dla siebie. Sklep, w którym pracuje posiada w sprzedaży głównie tworzywa techniczne, które bardzo dobrze się sprzedają i nasz sklep odwiedza wielu klientów. Niektórzy z nich przychodzą do nas od zawsze i regularnie. W naszym sklepie są także bardzo solidne obudowy pleksi-poliwęglan, po które zawsze bardzo chętnie sięgają wszyscy nasi klienci. Współpracujemy ze znanym producentem, który jest godny zaufania, dlatego nasze produkty cieszą się tak ogromnym zaufaniem. Od niedawna w sprzedaży mamy nowe gabloty pleksi, które już pierwszego dnia sprzedały się w naprawdę bardzo imponującej ilości. Właściciel sklepu wtedy zdecydował, że na stałe będzie zamawiał te gabloty pleksi u tego producenta. Od niedawna też nasz sklep współpracuje z Marianem, który prowadzi jednoosobową działalność. Marian wykonuje dla naszego sklepu cięcie tworzyw sztucznych i ta współpraca układa się naprawdę rewelacyjnie. Bardzo lubię Mariana, ponieważ to świetny fachowiec, który wykonuje cięcie tworzyw sztucznych naprawdę bardzo profesjonalnie.

Nasz sklep często zamawia tworzywa techniczne u różnych producentów, ponieważ dzięki temu mamy na regałach sklepowych bardzo różnorodny asortyment, co jest bardzo korzystne, ponieważ każdy klient znajdzie dla siebie interesujące towary. Cieszę się, że zdecydowałem na się na pracę w tym sklepie. Jest mi tutaj bardzo dobrze ni i pieniądze, które zarabiam są bardzo zadowalające.

Więcej informacji można znaleźć na: http://www.pleksi.com.pl

Sprzedawca tworzyw sztucznych
Przewiń na górę