info@portalprawa.com.pl        +48 - 999 - 222 - 555

Strona internetowa dla sprzedawcy telefonów

telefon

Zaraz po studiach zatrudniłam się w firmie webmasterskiej, w której odbywałam staż. Firma doskonale mnie wdrożyła w obowiązki webmastera i chętnie zaoferowali mi zatrudnienie na stałe. Pracuję tam już kilka lat i sobie cenię tę pracę. Mogę się w niej realizować i spełniać się zawodowo, co jest dla mnie niezmiernie ważne.

Strona www i dobra marka telefonów

telefonOstatnio do naszego biura przyszedł jakiś nowy przedsiębiorca, który założył swoją firmę handlową i poprosił nas o zaprojektowanie strony internetowej. Szef to zadanie zlecił właśnie mi, ponieważ wiedział, że doskonale sobie z nim poradzę a klient na pewno będzie zadowolony. Od klienta otrzymałam wszelkie niezbędne dane i mogłam się od razu zabrać do działania. Projektowanie strony zajmuje mi różnie, ponieważ wszystko zależy od tego jakie mam dane do wprowadzenia. Ten klient posiadał bardzo bogatą ofertę sprzedażową i wiedziałam, że poświęcę na to zlecenie więcej czasu. Zawsze dbam, żeby moje projekty były doskonałe. W pierwszej zakładce wprowadziłam telefony gigaset a w drugiej telefony yealink, które również podzieliłam odpowiednio tak jak zażyczył sobie tego klient. W kolejnej zakładce pojawiła się centrala telefoniczna voip, którą bardzo szczegółowo opisałam i umieściłam wszystkie niezbędne dane. Na koniec do wprowadzenia został mi telefon konferencyjny i uznałam, że umieszczę go w zakładce, gdzie są pozostałe telefony.

Wiem doskonale, że takie marki jak gigaset czy też yealink oraz naturalnie voip są bardzo dobre, dlatego jestem pewna, że ten klient sprzedaje telefony w ogromnych ilościach. Ta centrala telefoniczna, którą oferuje jest podobno jedną z najlepszych, ponieważ nie jest awaryjna a na dodatek bardzo trwała. Zlecenie skończyłam następnego dnia po południu i zaprosiłam klienta na prezentację.

Czytaj więcej na: www.voip24sklep.pl

Strona internetowa dla sprzedawcy telefonów
Przewiń na górę