info@portalprawa.com.pl        +48 - 999 - 222 - 555

Szkolenie z zabezpieczenia konstrukcji stalowych

zabezpieczenia konstrukcji wykonanych ze stali

Od roku jestem zarejestrowany w urzędzie dla bezrobotnych w Tarnowie. Nie mam za wysokich kwalifikacji. Skończyłem tylko podstawówkę. Mój tata odszedł od nas i jak skończyłem ósmą klasę musiałem pomagać mamie. Miałem młodsze rodzeństwo, które się jeszcze uczyło. Mama sama nie dawała sobie rady. Urząd skierował mnie na szkolenie.

Kto wykonuje zabezpieczenia konstrukcji stalowych?

zabezpieczenia konstrukcji wykonanych ze staliFirma, która je organizowała poszukiwała malarzy, do swojej firmy. Na początku nie wiedziałem czy sobie poradzę ale mama namówiła mnie żebym spróbował. Powiedziała, ze powinienem zawalczyć o swoje życie bo nie mogę jej zawsze pomagać. Szkolenie było ciekawe. Było prowadzone przez pracowników z danej firmy. Wiele mówili o malowaniu i zabezpieczeniach, firma przygotowuje konstrukcje stalowe. Konstrukcje są sprzedawane różnym klientom w kraju i za granicą. Fachowe zabezpieczenia konstrukcji wykonanych ze stali wykonują wykwalifikowani pracownicy. Firma poszukuje ludzi, którzy będą odpowiedzialni za malowanie antykorozyjne. Korozja do tej pory jest jedną z najgorszych rzeczy, przez które niszczy się konstrukcja stalowa. Malowanie antykorozyjne konstrukcji stalowych niemożliwa rozwój korozji. Dzięki temu konstrukcje stalowe pozostają nie naruszone przez wiele lat. Konstrukcje są odporne na czynniki chemiczne i pogodowe. Firma ma także działy, które są odpowiedzialne za sprawdzanie konstrukcji stalowych pod względem prawidłowego ich wykonania. Inspekcja techniczna powłok malarskich zatrudnia osoby z wyższym wykształceniem.

Niestety nie mam szans żeby się tam dostać. Inspektor powłok malarskich wiele opowiadał nam o swojej pracy. Powiedział nam na co jego dział zwraca szczególną uwagę. Jakich rzeczy nie należy robić i pokazywał nam jak powinno się prawidłowo nanosić farbę. Szkolenie było ciekawe.

Szkolenie z zabezpieczenia konstrukcji stalowych
Przewiń na górę