info@portalprawa.com.pl        +48 - 999 - 222 - 555

Szybkie naprawy samochodów

Stłuczka na drodze może okazać się naprawdę poważnym problemem. Jestem studentką, samochód kupiłam za pieniądze, które udało mi się zarobić w wakacje, w związku z czym gdy został on rozbity wpadłam w rozpacz. Na szczęście kolizja nie była z mojej winy, jednak obawiałam się, że dochodzenie odszkodowania od ubezpieczyciela będzie długim procesem, a nie miałam pieniędzy, które mogłabym wydać na natychmiastową naprawę.

Naprawa samochodu jeszcze przed uzyskaniem odszkodowania

Naprawy bezgotówkowe w GdyniSamochód bardzo ułatwia życie. Gdy zaczęłam nim jeździć skutecznie zniechęciłam się do tłocznych i gorących autobusów. Teraz już nie wyobrażałam sobie życie bez własnego środka transportu. Dlatego, gdy tylko pomyślałam, że przez jakiś czas nie będę dysponowała pieniędzmi na naprawę przez dłuższy okres czasu, byłam załamana. Na szczęście poznałam usługę, jaką są naprawy bezgotówkowe w Gdyni. Warsztat samochodowy oferuje naprawę samochodu w zamian za podpisanie zobowiązania, które to na nich przenosi prawo do odszkodowania (chodzi tutaj tylko i wyłącznie o odszkodowanie za pojazd, nie zaś za inne straty poniesione w trakcie zdarzenia). Dodatkowo naprawy są przeprowadzane bardzo szybko i rzetelnie. Muszę przyznać, że gdy otrzymałam swój naprawiony samochód, wyglądał zupełnie tak, jak przed stłuczką i działał doskonale. Dzięki tej usłudze nie musiałam się niczym przejmować i nie musiałam inwestować własnych pieniędzy.

Nie zawsze po stłuczce mamy pieniądze na natychmiastowe wykonanie niezbędnych napraw, zwłaszcza jeżeli samochód dostał zniszczony w stopniu znacznym. Na szczęście istnieje usługa, która pozwala na dokonanie naprawy której koszty są pokrywane bezgotówkowo, jeżeli oczywiście to nie my jesteśmy sprawcami wypadku, bądź posiadamy tak zwane auto casco.

Szybkie naprawy samochodów
Przewiń na górę