info@portalprawa.com.pl        +48 - 999 - 222 - 555

Tani wynajem kontenera

Kontener, to nie tylko blaszany prostokąt, w którym przewożone są towary na statkach. Kontener może być także mieszkalny, biurowy, socjalny czy magazynowy. Niektóre z nich wcale nie przypominają tego typu konstrukcji, gdyż są tak nowoczesne.

Na jaki okres można wynająć kontener?

kontenery wynajemJeżeli prowadzimy biznes, którego zakres nie jest ściśle związany z daną lokalizacją, to można się zastanowić nad wynajęciem kontenera, który zastąpi tradycyjny lokal. O ile wiadomo, to wynajęcie pomieszczenia w kamienicy liczone jest tysiącach złotych za każdy miesiąc, a w przypadku kontenera, cena może być niższa nawet o sześćdziesiąt procent. To znaczna oszczędność, dlatego też z czasem coraz więcej przedsiębiorców się decyduje na takie rozwiązanie. Jeżeli nas również interesują kontenery wynajem ich prowadzą wypożyczalnie zlokalizowane w cały kraju. Prowadzą one wynajem kontenerów biurowych, socjalnych, sanitarnych, mieszkalnych czy magazynowych. Ich zaletą jest możliwość ustawianie jednego na drugim, aby zaoszczędzić miejsce na przykład na placu budowy. Może niektóre z nich z wyglądu zewnętrznego nie wyglądają zbyt atrakcyjnie, ale za to są doskonale wyposażone. Ich standard może być średni lub wysoki, dlatego też zapewniają komfortowe użytkowanie. Przeważnie możemy je spotkać na placach budowy jako zaplecze magazynowe, socjalne lub sanitarne, gdyż można je dowolnie przewozić z miejsca na miejsce. Mogą mieć powierzchnię od kilkunastu metrów do nawet kilkudziesięciu metrów kwadratowych, gdyż można je łączyć.

Kontenery mają bardzo szerokie zastosowanie w biznesie, ale także w życiu prywatnym. Nowością na rynku są kontenery mieszkalne, w którym można normalnie funkcjonować, gdyż mają wysoki standard i są świetnie urządzone w ergonomiczny sposób.

Tani wynajem kontenera
Przewiń na górę