info@portalprawa.com.pl        +48 - 999 - 222 - 555

Teściowa wymienia okna w strefie docieplenia

montaż okien w strefie dociepleniamontaż okien w strefie docieplenia

Moja teściowa zaplanowała niedawno remont mieszkania. Wcale to mnie za bardzo nie zdziwiło bo akurat ona remontuje swoje mieszkanie bardzo często. Jednak najczęściej są to zmiany typowo wizualne.

Montaż okien dobrze wykonany

montaż okien w strefie dociepleniamontaż okien w strefie dociepleniaNa przykład całe mieszkanie jest przemalowywane na inny kolor. Albo gdzieś zostają wymienione meble. Teraz jednak teściowa planuje zrobić coś innego. Mianowicie ma być zrobiony specjalistyczny montaż okien w strefie docieplenia i mój mąż uważa, że to bardzo dobrze że w końcu się na to zdecydowała. Mąż już od dawna mówił teściowej, że konieczne jest żeby zrobić porządek z tymi oknami a nie wciąż wymieniać meble na nowe. Bo są po prostu sprawy ważniejsze od nowych mebli. Mąż powiedział teściowej, że musi być kupiona także taśma uszczelniająca do okien o ona sprawi, że okna będą jeszcze bardziej szczelne. Bo nawet nowe okna mogą przecież być nie do końca dobrze osadzone. Dlatego też ta taśma jest taka ważna. Teściowa ma zamontować nawet ciepły parapet co mężowi się bardzo podoba. Oczywiście jest to dodatkowy koszt, ale zdaniem męża na pewno warto to zrobić. My na przykład już dawno zamontowaliśmy u siebie takie ciepłe parapety i od tamtej pory ani razu nie mieliśmy wilgotnej ściany a wcześniej często się to zdarzało ze względu na to, że mamy mieszkanie jednostronne. Teściowa chce także wymienić drzwi do pokojów. Tym razem mają to być drzwi voster, które upatrzyła sobie już jakiś czas temu. Zresztą te drzwi ma jej zamontować mój mąż. On jest już chyba ekspertem w montowaniu drzwi. Montował już drzwi tej firmy u naszych znajomych i mówił, że akurat takie drzwi montuje się bardzo szybko.

Teściowa mieszka w innym mieście także gdy mąż będzie jej montował te drzwi to będziemy musieli jechać do niej na weekend. Ale ja akurat bardzo lubię odwiedzać swoją teściową.

Teściowa wymienia okna w strefie docieplenia
Przewiń na górę