info@portalprawa.com.pl        +48 - 999 - 222 - 555

Trafiony prezent imieninowy

 

Mój szwagier miał niedawno imieniny. Ja do tej pory gdy mu coś kupowałam to niekonieczne trafiłam w jego gust. Muszę przyznać szczerze, że jakoś specjalnie nie zastanawiałam się nad tym co by mu mogło się rzeczywiście spodobać. Tym razem chciałam jednak żeby mój prezent był trafiony.

Zakup pościeli z ulubioną drużyną piłkarską

pościel fc barcelonaDługo zastanawiałam się nad tym co mu kupić. Przeglądałam różne pomysły na prezent w internecie i miałam nadzieję, że trafię na coś wyjątkowego dla niego. W jednym sklepie internetowym znalazłam pościel. Pomyślałam od razu, że przecież to nie jest absolutnie nic dla mężczyzny. Jednak gdy zobaczyłam pościel fc barcelona to pomyślałam, że to mogłoby być to co zrobiłoby na nim duże wrażenie. On jest wielkim fanem piłki nożnej. A to jest przecież ulubiona jego drużyna i podobno widział wszystkie mecze z udziałem jej. Pościel na zdjęciach prezentowała się bardzo ładnie. Wiedziałam też jakie wymiary pościeli kupuje zawsze moja siostra także przynajmniej nad tym nie musiałam się zastanawiać. Pościel była wykonana z bawełny. Nie kosztowała też bardzo dużo. Stwierdziłam, że taki zakup jest jednocześnie czymś indywidualnym a także praktycznym. Ja sama lubię otrzymywać najbardziej tego typu upominki dlatego też postanowiłam ją zamówić. Wcześniej już robiłam zakupy w tym sklepie internetowym także miałam pewność, że wszystko zostanie do mnie szybko wysłane. I tak też się stało. Już po kilku dniach dostałam przesyłkę. Pościel była wyjątkowo ładna.

I pewnie gdybym sama była kibicem to chciałabym taką posiadać. Zapakowałam więc wszystko w ozdobną torbę i udałam się do szwagra. Gdy wyjął pościel był zaskoczony. Cieszył się z niej jak dziecko. Powiedział, że od dzisiaj będzie spał tylko pod nią. Widziałam, że tym razem był autentycznie zadowolony.

 

Trafiony prezent imieninowy
Przewiń na górę