info@portalprawa.com.pl        +48 - 999 - 222 - 555

Udzielam kompleksowych porad prawnych

Zawsze uważałam się za osobę wyjątkową i wyjątkowo mądrą. Nawet nikogo nie dziwiło, że ukończyłam szkołę średnią z najlepszym wynikiem. Poszłam na studia prawnicze, ponieważ to mnie najbardziej interesowało i chciałam pracować w tym zawodzie.

Wiele osób potrzebuje kompleksowych porad prawnych

kompleksowe porady prawne w Pruszczu GdańskimU nas w mieście zdecydowanie potrzebne są jakieś kompleksowe porady prawne w Pruszczu Gdańskim dla ludzi uboższych, których nie stać na wynajęcie prawnika. Zaraz po studiach założyłam więc taką placówkę i nawet udało mi się uzyskać dofinansowanie na prowadzenie tej działalności. Pieniądze wydałam na odpowiedni sprzęt i wynajęcie lokalu w dostępnej dla wszystkich części miasta. Moje kompleksowe porady prawne w Pruszczu Gdańskim od razu wzbudziły spore zainteresowanie. Obsługuję tylko osoby fizyczne, ponieważ takim ludziom zdecydowałam się pomagać. Jeżeli ktoś chce na przykład, żebym reprezentowała go przed sądem to wtedy taka usługa jest płatna. Większość ludzi się jednak na nią decyduje, ponieważ wiedzą, że jestem w stanie im pomóc. Moje kompleksowe porady prawne w Pruszczu Gdańskim są udzielane bezpośrednio przeze mnie i na dodatek na najwyższym poziomie. Dzięki temu stało się o mnie głośno w całym Pruszczu Gdańskim. Nawet niektóre firmy interesowały się współpracą ze mną, ale na razie odmawiam. Mam za dużo spraw bieżących i nie jestem w stanie wziąć na siebie dodatkowych obowiązków. Może z czasem się zdecyduję, ale teraz pomoc ludziom stanowi dla mnie sprawę priorytetową. Czas pokaże co będzie później.

Po pięciu latach poszerzyłam zakres działalności i zatrudniłam ludzi. Obsługujemy już każdego klienta a ja odpowiadam za spółki. Moi pracownicy udzielają nadal darmowych porad, na które zainteresowanie nie maleje. To co robię mi pasuje.

Udzielam kompleksowych porad prawnych
Przewiń na górę