info@portalprawa.com.pl        +48 - 999 - 222 - 555

Ułatwienie w zrezygnowaniu z uciążliwości

Zagadnienie związane z osobami, które padły ofiarami fałszywego ubezpieczyciela oferującego usługi, które były nieprawdziwe, nie było tak często omawiane w mediach. Zmieniło się to wraz z nagłośnieniem oszustwa polisolokat, w którym to ubezpieczyciel ściągnął pieniądze od chcących skorzystać z jego usług dodatkowych bez świadczenia wzajemnego.

Sposób na uniknięcie formalności przy likwidacji ubezpieczenia

bezproblemowa likwidacja polisolokatySam problem polisolokat dotyczył wielu polskich obywateli. Zostali w nie wrobieni ludzie, którzy chcieli tylko i wyłącznie zapewnić sobie dodatkowe ubezpieczenie, gwarancję na przyszłość, a w rezultacie przyniosło im to tylko ogromne straty oraz niewyobrażalny stres związany z utrudnionymi formalnościami. Jednak należy stwierdzić, że po nagłośnieniu sprawy oszustw bezproblemowa likwidacja polisolokaty okazała się możliwa dla coraz większej liczby osób. Po pierwsze, bezproblemowa likwidacja polisolokaty jest możliwa właśnie dlatego, że firmy, które świadczyły fałszywe i niekompletne usługi ubezpieczeniowe chcą uniknąć teraz jeszcze większej kompromitacji i wstydu w mediach. Sprawa ta została odpowiednio nagłośniona, a oszuści napiętnowani. Dlatego właśnie bezproblemowa likwidacja polisolokaty jest teraz łatwiejsza niż kiedykolwiek. Oszuści chcą uniknąć rozgłosu w mediach oraz wydłużonego procesu sądowego. Zdają sobie także już sprawę z tego, że nie są oni w stanie ściągnąć już więcej środków od ubezpieczonego, dlatego łatwo się poddają. W obliczu tych faktów i dowodów bezproblemowa likwidacja polisolokaty nie jest już dla nas żadnym wyzwaniem i nie wiąże się ze stresem.

Podsumowując, sama instytucja polisolokat została już stosownie napiętnowana. Dlatego właśnie coraz więcej osób nie napotyka żadnych problemów oraz utrudnionych procedur i formalności w procesie ich likwidacji. Jest to idealną okazją na rezygnację.

Ułatwienie w zrezygnowaniu z uciążliwości
Przewiń na górę