info@portalprawa.com.pl        +48 - 999 - 222 - 555

Uniwersalna paleta jednorazowa

 

Już od wielu lat do zabezpieczenia transportu wykorzystuje się przede wszystkim palety. Zresztą swoją funkcję spełniają w różnych dziedzinach biznesu. Od jakiegoś czasu możemy zauważyć na rynku palety plastikowe, które miały wyprzeć te tradycyjne, jednak drewniane palety mają znacznie więcej zalet, a po ich wykorzystaniu w biznesie mogą nam również przydać się w domu.

Zalety palet drewnianych

palety jednorazowePomimo tego, że już od jakieś czasu na rynku korzysta się z palet plastikowych, to jednak wciąż większość firm jest wierna tradycyjnym paletom drewnianym. Na ich korzyść przemawia przede wszystkim znacznie niższa cena spowodowana dużą dostępnością surowca, a także nieskomplikowanym procesem produkcji. Wszechstronne palety jednorazowe ponadto łatwo jest naprawić, a do tego celu wystarczy nam po prosto młotek i gwoździe. Poza tym dzięki temu, że są wykonane z surowca naturalnego łatwo jest wykonać paletę na specjalne zamówienie, która będzie miała niestandardowe wymiary. Palety te łatwo jest także odsprzedać, ale ostatnio coraz mniej osób się na to decyduje ze względu na ich użyteczność w domu. Palety, które są na tyle zniszczone, że nie opłaca się ich naprawiać można przeznaczyć na opał, lub wykorzystać podczas robienia ogniska. Z kolei te, które jeszcze nie wyglądają tak źle można przerobić na meble ogrodowe, które ostatnio stają się coraz bardziej popularniejsze ze względu na swoją prostotę w wykonaniu.

Z palet można wykonać prawdziwe cuda nie tylko ograniczające się do foteli czy ławy ogrodowej. Za pomocą palety możemy stworzyć uroczy płotek do ogródka, ale również zbudować domek do zabawy dla naszych dzieciaków. Paletę można wykorzystać w roli kwietnika, czy nawet wybudować z większy podest na podwórku na którym zrobimy sobie strefę wypoczynkową. 

 

Uniwersalna paleta jednorazowa
Przewiń na górę