info@portalprawa.com.pl        +48 - 999 - 222 - 555

Uszkodzony nagrobek i wymiana na nowy

Pewnego dnia podczas wizyty na cmentarzu zauważyłam, że pomnik mojego rodzinnego grobowca uległ zniszczeniu. Okazało się, że w nocy była straszna burza i piorun strzelił w pobliskie drzewo. Spora gałąź spadła i połamała płytę. Gdy zastałam to miejsce byłam zaskoczona.

Rodzinny grobowiec wyprodukowany w mazowieckim

nagrobki produkowane w mazowieckimGałąź zniszczyła wszystkie znicze oraz wiązanki. Musiałam temu koniecznie zaradzić. Oczywiście zarządca cmentarza zaoferował swoją pomoc z tej sprawie. Usunął drzewo na własny koszt. Niestety ja musiałam uzgodnić wraz ze swoją rodziną jak mamy działać. Oczywiście każdy z członków stwierdził, że należy się wspólnie złożyć i wymienić cały pomnik na nowo. Poprzedni tak na prawdę był już dosyć stary. Na dodatek marmur nie był w najlepszym stanie i na gołe oko potrzebował renowacji. Ja zauważyłam, że dobrej jakości nagrobki produkowane w mazowieckim mają powodzenie wśród klientów. Oczywiście zdecydowaliśmy, że bierzemy towar tylko z dobrego źródła. Takim był ten producent. W ramach swojej jakże szerokiej oferty dawał gwarancję na odbarwienia. Byłam tym zainteresowana, ponieważ często widziałam na innych pomnikach różnego rodzaju brzydkie plamy i nie chciałam takiej sytuacji u siebie. Całość oczywiście nie była tania. Na szczęście ciocia już wcześniej coś nabywała w tym zakładzie i mieliśmy na nasz grobowiec dwadzieścia procent zniżki. Oczywiście pojedyncze pomniki były o wiele droższe. W przypadku rodzinnego grobowca była to na prawdę ciężka sprawa i cała rodzina musiała się złożyć. To tak na prawdę było w interesie wszystkich.

Także każdy członek rodziny mógł wypowiedzieć się na temat wyboru grobowca. Oczywiście każdy miał inne zdanie i ciężko było wszystkim dogodzić. Na szczęście znaleźliśmy wszyscy wspólny punkt odniesienia. Była nim oczywiście cena. 

Uszkodzony nagrobek i wymiana na nowy
Przewiń na górę