info@portalprawa.com.pl        +48 - 999 - 222 - 555

Uwielbiam projektować wnętrza

Moja pasją zawsze było urządzanie przestrzeni. Mieszkałam z rodzicami w małym mieszkaniu ale co jakiś czas dokonywałam w nim zmian. Swój pokój przemeblowywałam kilkanaście razy w roku. Mama zawsze się śmiała, ze ja to na pewno zostanę architektem wnętrz. Mama miała rację. Kiedy skończyłam liceum zapisałam się na taki kierunek studiów i z czasem zaczęłam robić karierę.

Jestem projektantką wnętrz

projekt wnętrz - WrocławMoja kariera zaczęła się od dobrej firmy. Udało mi się zatrudnić w firmie, która miała bardzo dobre opinie wśród wielu klientów. Firma dostawała bardzo interesujące zlecenia, w których od razu brałam udział. Na początku pod okiem doświadczonego architekta a z czasem kiedy byłam coraz lepsza dostawałam zgodę na wykonywanie zleceń w pojedynkę. Uwielbiałam moją pracę. Projekt wnętrz – Wrocław musi być komunikatywny i musi słuchać swoich klientów. Ja własnie taka byłam Uwielbiałam kontakt z ludźmi i chciałam żeby zawsze byli zadowoleni z moich sugestii i pomysłów. Byłam bardzo zadowolona jak widziałam, że przygotowane przeze mnie projekty podobają się moim klientom. Oni chętnie polecali moje usługi swoim znajomym a także swojej rodzinie. Dzięki temu nie narzekałam na brak pracy. Projektowanie wnętrz traktuje jako hobby. Dlatego chyba tak chętnie chodzę do pracy i nie odczuwam żadnego zmęczenia nawet jak muszę zostawać w niej po godzinach. Staram się także brać udział w wielu szkoleniach i kursach żeby być na bieżąco ze wszystkimi nowościami jeśli chodzi o przygotowywanie najlepszych projektów wnętrz.

Moja firma zapewnia mi najlepszy komputer a także dzięki pracy w niej dobrze zarabiam. Stać mnie na najlepsze wycieczki a także na pomoc swoim rodzicom. Mogę im się teraz odwdzięczyć za wszystkie lata i koszty, które ponieśli na moją naukę. 

Uwielbiam projektować wnętrza
Przewiń na górę