info@portalprawa.com.pl        +48 - 999 - 222 - 555

W bibliotece potrzeba nam regałów półkowych

 

Od dwudziestu lat pracuję w bibliotece miejskiej i kocham swoją pracę. Znam wszystkie pozycje, które są na półkach i jestem w stanie powiedzieć coś na temat każdej książki. Większość przeczytałam i wszystkie nowości zawsze przeglądam i czytam.

Zakup regałów półkowych do biblioteki

regały półkowe PoznańOd dawna nasza biblioteka wymaga remontu, ponieważ meble są w fatalnym stanie. Nie raz składałam wniosek o nowe regały półkowe Poznań, ale jak do tej pory nic się nie zmieniło. Postanowiłam więc bardziej naciskać aż w końcu uda się w ten sprawie załatwić cokolwiek. Po miesiącu już mieli mnie chyba dość i dostałam informację, że nasza biblioteka dostanie nowe regały półkowe Poznań, które dotrą do nas pod koniec przyszłego tygodnia. Byłam tak szczęśliwa, że sama będę układała książki na półkach. Pracownica, która ze mną pracuje zadeklarowała, że również chętnie mi pomoże. Regały w końcu dotarły i kierowca był tak uprzejmy, że nam je jeszcze złożył. Stare zabrał do zniszczenia. Teraz biblioteka jest nieczynna, ponieważ panuje tutaj spory bałagan. Wszędzie na podłodze leżą książki, które musimy poukładać na regałach tematycznie. To zajęcie było dość przyjemne, bo sporo czasu walczyłam o nowe regały półkowe Poznań i w końcu je mam. W ciągu weekendu uporałyśmy się we dwie ze wszystkim. Dałam Jadwidze wolny poniedziałek, by mogła sobie odpocząć po tak intensywnym weekendzie. Nasze nowe regały prezentują się doskonale i aż miło pachnie w pomieszczeniu. Czuć zapach drewna i książek a to mój ulubiony zapach.

Mogę pracować tutaj nawet na emeryturze tak bardzo mi się podoba. Dostaliśmy nawet nowe komputery i powstały oddzielne stanowiska dla ludzi, którzy potrzebują skorzystać z komputerów właśnie. Rozwijamy się teraz w błyskawicznym tempie co mnie cieszy.

 

W bibliotece potrzeba nam regałów półkowych
Przewiń na górę